Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Алла Плахтій

Алла Плахтій

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю.

 

 

Притча розповідає про те, що усі знають і те, що приносить біль. Тому завжди потрібно бути готовому вистояти проти зла, але ніколи його не створювати.

НародUA продовжує розкривати щастя молодих і радісних мам, яким Бог подарував найдорожче, що може бути у світі – любов і дитятко. Наталія Захарченко бажає усім жінкам відчути смак материнства.

Анна Невмита розповідає про своє маленьке щастя, яке вранці біжить гріти свої ніжки до матусі під теплу ковдру. Бо з того дня, як матуся бере на руки своє маля, питання про щастя стає патетичним... Адже дитина для мами – це завжди щастя, незалежно ні від чого.

Осінь – парадоксальна пора: природа засинає, людська свідомість - навпаки - ПРОКИДАЄТЬСЯ. За це я й люблю осінь. За її загадковість і, в той же час, прямолінійність. А ще за те, що осінь не дає звикати до постійного тепла та довготривалого дня.

Олександр Перевертов вважає, що люди хочуть стати щасливими, тому що постійно відчувають нестачу радості. Насправді ж щастя завжди з людиною, варто його не ігнорувати.

Марина Куликова запевняє НародUA, що головне, що потрібно, аби бути щасливим – не схибити. Адже для людини щастя – це вибір, який потрібно зробити правильно.

Для НародUA розповідає про ЩАСТЯ Юлія Перевалова – дівчина, яка завжди заворожувала усіх простотою і в той же час загадковістю. Юля вважає своїм щастям бути потрібною і робити у цьому світі щось корисне.

Сьогодні в рубриці "ЩАСТЯ: люди" НародUA - людська краса, яка творить мистецтво - Вікторія Самарська. Дизайнер за професією і поетеса за покликом серця, Вікторія любить Україну, черпає натхнення із бурхливого Дніпра і запевняє усіх, що необхідно вірити у своє щастя!

03 Вер 2014

Опік

Чи помічали ви коли-небудь, наскільки людина залежна від свого щастя? Залежність може бути від коханої людини, сім'ї, роботи, грошей, мрії, ідеї... Чи задумувались ви наскільки ви вільна людина? Я задумалась.

Буває виникає непереборне бажання: купити квиток на потяг, приїхати до Львова, зайти до Львівської майстерні шоколаду і випити чаю із прянощами та солодкими витрибеньками, яких ніде у світі більше не посмакуєш. Тому іноді бажання не потрібно ігнорувати, хоча б заради того, аби без зайвих думок пройтися нічним містом, де всюди леви і запах кави...