Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Алла Плахтій

Алла Плахтій

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю.

Свіжими поглядами і динамікою думок вразила НародUA чудова людина Наталія Черватюк. Саме вона ділиться з нами своїм щастям. Наталія закликає, попри щоденні страхи, негаразди і нерозуміння, ніколи не втрачати блиск в очах.

МГО «Книжковий маестро» запрошує всіх небайдужих взяти участь в унікальній благодійній акції «Подаруй книгу»!

«Дуже багато людей весь тиждень чекають п'ятницю, весь місяць свята, весь рік літа, і все життя щастя. А потрібно радіти кожному дню і насолоджуватися кожною миттю», - говорив індійський духовний лідер Ошо. Аби припинити чекати, як далі розвиватиметься наше життя, ми можемо взяти до рук книгу. У книзі знайдемо деякі відповіді, проведемо паралелі, а найголовніше позбавимося чекання, бо де є динаміка в уяві, з'явиться і у вчинках.

«Сьогодні трагічно пішов із життя Кузьма Скрябін... просто неможливо в це повірити... Господи, упокой його душу!» - так сприйняв трагічну звістку Святослав Вакарчук у соціальних мережах.

26 січня 2015 року В'ячеслав Гага, солдат Збройних сил України, трагічно загинув. Автомобіль, на якому їхали українські солдати, підірвався на міні у Ясинувацькому районі Донецької області.

Коли огортає нестримне бажання усе відпустити, це буде правильно. Правильно відпускати людей, проблеми і біль. Це не лише правильно, але й мудро. Але тільки на перший погляд.

Маленький син родини Слюсарів міста Черкас випав з вікна сьомого поверху. Унаслідок цього він зламав обидві ноги і пошкодив хребет. Вже шість довгих років хлопчик проходить лікування в українських клініках.

22 Січ 2015

Світло

Приємно бачити усмішку іншої людини. Чути привітливий голос. Відчувати розуміння, або хоча б прагнення до розуміння.

У Черкасах 22 жовтня відбулася зустріч з молодим та азартним письменником Максом Кідруком, який презентував свій другий технотрилер - «Жорстоке небо». Презентацію організувала МГО «Книжковий маестро».

Гірський Тікич бере початок у селі Фронтівка, спершу тече переважно на схід, далі — на південний схід. На Гірському Тікичу розташоване місто Тальне, смт Буки та чимало сіл. Саме у Буках утворений каньйон у протерозойських гранітах, вік яких оцінюється у 2 мільярди років.