Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Алла Плахтій

Алла Плахтій

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю.

Сьогодні героїня НародUA Оля Скиба розповідає про те, що кожна жінка, яка має поруч коханого, – найщасливіша. Тому потрібно берегти те, що маємо зараз, і робити свої стосунки кращими.

Прокуратор БУ-БА-БУ Віктор Неборак 3 березня у Черкасах буде спілкуватися з усіма охочими в Черкаському художньому музеї.

На сторінках НародUA є багато мудрих роздумів про щастя, про любов і про те, як досягнути гармонії в житті… А як дитина бачить щастя? Чи вважають себе щасливими дітлахи? І чи потрібно їм так само небагато для щастя, як і дорослим? Шестирічна Катеринка та семирічна Юля бачать цей світ так, як бачили його раніше усі ми.

Ця притча від Бруно Ферреро про двох друзів, двох воїнів гідності і воїнів духа. Воїни – це ті, хто не бояться діяти, не бояться відчувати і не бояться жити. Не бояться воїни й піти… бо знають, що недарма проживають дні.

«Якщо ми будемо шукати щастя, не знаючи, де воно, ми ризикуємо з ним розійтися», - говорив Руссо. Юна героїня НародUA Яна Назаренко вважає, що щастя може бути різних кольорів. Вона стверджує, що народження людини у світ і можливість жити вже є великим щастям.

«Людина створена для щастя, як птах для польоту», - говорив Володимир Короленко. Сьогодні ж героїня Народ UA Анжеліка Янюк розповідає про те, що може бути щастям для кожної живої істоти у світі. Бо щастя мають і люди, і коти, і навіть квіти, що вільно ростуть на диких полях…

Різні думки мають люди різного віку. Наша юна героїня Катерина вважає, що щастя легко можна розділити на матеріальне і духовне. НародUA закликає спробувати поєднувати такі різні погляди і ставати удвічі щасливішими. Бо багато щастя не буває…

Жителі міста подарували 700 книг українською мовою в сільські бібліотеки завдяки благодійній акції «Подаруй книгу»  МГО «Книжковий маестро» й викладачів кафедри видавничої справи, редагування та теорії інформації ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

24 лютого організація “Література.РВ”, МГО «Книжковий маестро» та Макс Кідрук запрошують всіх послухати про «народження і загибель зірок». О 18.30 у Черкаському художньому музеї відбудеться друга лекція проекту “Quantum”. Нагадаємо, що перша лекція у Черкасах, яка пройшла у грудні 2014-го, мала неабиякий успіх.

Тетяна Шепета одна із половини мільйона учасників всесвітнього проекту посткросингу. Цей проект створений для можливості отримання листівок із усього світу і виник під впливом буккросингу. В основі принципу обміну листівками лежить механізм видачі адрес, який спрямований, щоб різниця між відправленими і отриманими листівками у кожного учасника була мінімальною.