Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Алла Плахтій

Алла Плахтій

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю.

Якби усі навколо не чекали так довго і трепетно прихід весни після піврічних холодів, то це б знецінило весну і відродження природи. Адже важливо те, що довго чекаєш і чого прагнеш. І Бог створив тепло і холод, аби ми вчилися бути вдячними.

Вперше історія видавничої справи рідного міста Черкаси зібрана в одній книзі. 2 квітня відбулася презентація книги Людмили Фіть «Книжкова справа в Черкасах 1878–1920 рр.»

7 квітня 2015 року в Черкасах Сергій Жадан прочитає вірші з нової книжки «Життя Марії». Міжнародна літературна корпорація MERIDIAN CZERNOWITZ організовує презентації нової книжки поета, письменника і перекладача Сергія Жадана «Життя Марії», які відбудуться у 33 містах України.

Заздрість ніколи не зробить вас щасливим. І не зробить погано тому, кому ви заздрите. Заздрість, насамперед, робить нещасним того, хто переживає це почуття. Вона знищує вас із середини, блокуючи будь-яке право на почуття власної гідності й радості. Цей процес відбувається повільно, майже непомітно, але досить ефективно. Заздрість робить вас нервовим, вразливим, без причини незадоволеним. Варто пам'ятати, що навіть для "найкращого" знайдеться хтось, хто буде кращим. Цей нескінченний процес триватиме завжди, тому не потрібно знищувати себе таким почуттям як заздрість.

Неможливо сховати світло у темряві. Так само неможливо не помічати щасливих людей навколо себе. Щасливих видно відразу: за очима, усмішкою, інтонацією розмови та гармонійними рухами. Ми хочемо поділитися з вами кількома правилами щасливих людей, аби примножувати їх число.

Героїня НародUA Юля Ваганова вважає щастям вчитися кожного дня чомусь новому і цікавому, радіти кожній секунді. Також щастям є берегти свою країну, любити її і вірити в той день, коли настане спокій.

Кожен прагне досягти успіху, але чим більше чогось прагнеш, тим більше виникає перепон на шляху до успіху. Пропонуємо вам 5 нестандартних життєвих уроків, які добре ілюструють де і коли вам можуть зустрітися труднощі, що робити у таких випадках, а найголовніше – чого точно не варто робити. Адже наші дії - як гвіздки на дереві: навіть після того, як їх витягнеш, сліди залишаються назавжди.

Ярослав Племенник розповідає Народ UA, як важливо у житті перемагати і досягати успіхів. Але щастя - не лише боротися, але й насолоджуватися навколишнім світом, тишею та спокоєм.

Героїня НародUA Марія Ворона вже зовсім по-дорослому розуміє, як же це – бути щасливим. Дівчинка радіє, що має люблячу родину і спокій у ній. Але прагне не лише спокою в родині, але й у державі.

Сьогодні героїня НародUA Віталіна Розіна розповідає про те, що у дитячих мріях криється щастя. І щастя те у кожного неповторне, але потрібно помічати його, аби з дитинства робити своїх дітей, молодших братиків чи сестричок щасливими.