Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Алла Плахтій

Алла Плахтій

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю.

На хуторі Буда 23 червня, о 10 ранку Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освячуватиме храм на честь святого праведника Петра Калнишевського.

Сьогодні, 14 червня, у Всесвітній день донора крові в Черкасах реалізували соціальний проект «Подаруй життя – стань донором». Усі охочі мали можливість врятувати чиєсь життя, здавши власну кров та отримавши кваліфіковану консультацію лікарів.

Літо приносить черкасцям не лише тепло та смачні ягоди, воно дарує ще й безмежний простір можливостей та нових ідей. Одна з грандіозних ідей цього літа належить Маргариті Овчаренко, яка разом із своєю мамою Оленою створила готель для рослин.

Кожного ранку за будь-якої погоди на черкаський пляж «П'ятачок» приходять люди різного віку та з різними проблемами, але зі спільною метою - перемогти себе й стати абсолютно здоровими. Вони приходять насамперед до Олександра Толбатова - винахідника плавального диво-жилета, за допомогою якого людина не лише стає здоровою, але й отримує  друге життя.

Наслідки втілення ініціативи міської влади щодо перевезення черкаських громадян новими європейськими автобусами показали журналістам сьогодні, 8 червня, під час особливого прес-туру.

Коли у Черкасах панує погода, яку в народі називають «не дуже» і «краще вдома посиджу», сірість холодних вулиць розбавляють завжди яскраво-жовті маршрутки. Звісно, своїм кольором вони погоди не змінять, але нададуть черкаським дорогам загальновживаного статусу «все нормально».

«ПочатокПопередня11121314151617181920НаступнаКінець»
Сторінка 20 з 20