Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Алла Плахтій

Алла Плахтій

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю.

Щастям з НародUA ділиться Даша Педченко. "Для мене щастя – це бути частиною життя всіх людей, які мені не байдужі", - каже вона.

Є дуже багато книг про те, як стати щасливими, розбагатіти, жити без проблем, бути найкращим сім’янином… Але жодна книга не навчить, перш за все, любити, потім поважати і дивитися на усіх крізь призму любові.

Ця притча на НародUA - про пошуки скарбу і вдячність.

З азартом беручись за нову справу, наштовхнувся на труднощі і опустив руки... Знайома історія? Причина криється у відсутності упертості.

Існує вислів: «Не шукай краще, а шукай своє. Адже краще не завжди стане твоїм, зате своє - завжди краще». Притча «Найгарніша» навчає дорожити тим, що важливо вашому серцю, а не тим, чим захоплюються інші. Лише власний вибір зробить людину щасливою.

Як часто ми мислимо стереотипами, не помічаючи цього. Притча про чоловіків доводить, що кожен день, кожна ситуація і кожна людина має різні сторони і важливо цього не забувати.

Цього разу щастям з НародUA ділиться Катя Бондар. Вона стверджує, що кожна людина насправді є щасливою, якщо ж це не так, то вона цього ще не збагнула.

Гроші займають важливе місце в нашому житті. І, передусім, не тому, що ми жадібні і сріблолюбиві, а тому що вони дають нам свободу і впевненість. Але світ влаштований так, що в одних грошей багато, а в інших - зовсім навпаки. Пропонуємо статтю про те, що притягує гроші, а що - бідність. Утім, на варто зациклюватися на "правилах" і пов'язувати щастя з грошима. Щастя - це відкрити серце, наповнити його миром й добром, отримуючи задоволення від життя. І бути вдячним, незалежно від кількості грошей чи інших атрибутів... 

Більшість із нас помічали, що коли озвучити свої плани на майбутнє - чи то покупка чого-небудь, поїздка або будь-які інші наміри, - то в результаті це не ставало реальністю. І неважливо, із ким ми ділимося: із друзями, колегами або просто знайомими. Виникають непередбачені обставини і плани зриваються. Або людина сама раптом відмовляється від запланованого.

Коли хочеться торкнутися долонькою до історії, поринути у казкові мрії, крокуючи старовинними замками, - сміливо їдьте до Західної України!Одним із семи чудес світу є Хотинська фортеця у місті Хотин на Дністрі, що у Чернівецькій області.