Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Алла Плахтій

Алла Плахтій

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю.

Героїня рубрики "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" – Вікторія Міняйло. Дівчина, яка кожного дня пробуджується разом із природою, завжди вірить у краще, незважаючи на обставини, і вірить, що усі мрії обов'язково здійсняться. Для цього потрібно не лише вірити, але й працювати, і лише тоді – обов'язково усе здійсниться!

Із НародUA поділилася своїм щастям Наталія Косінова, яка переконана, що щастя - це, перш за все, – ЛЮБОВ. Любов до світу.

Сьогодні 14 червня 2014 року. Майже рік тому, 29 червня 2013-го, до Черкас нарешті приїздив гурт «Океан Ельзи». Ми з подругами чекали дуже довго цього концерту і він все-таки «більш ніж» виправдав наші очікування. Але чому я про це пишу вже рік по тому?...

НародUA у рубриці "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" сьогодні представляє щастя Лєни Суранової – чудової танцюристки, талановитої і хорошої дівчини. Лєна вбачає своє щастя у праці і у її результатах, у вдячності за все, у створенні самому щастя для себе.

Кілька днів тому, після чергової покупки в супермаркеті, на чекові мені випало таке передбачення: «Просто будьте собою». Цікаво, і як отой автомат уміє підібрати такі влучні слова?! І чому люди так не вміють?

Цього літнього дня своє серденько НародUA відкрила Оля Олійник – світла дівчина, котра завжди зберігає привітну усмішку на вустах. Оля розповіла про щастя у її житті, про своє розуміння щастя і про те, як насправді важливо цінувати рідних людей. Саме тут і зараз.

Яна Кріль запевняє НародUA, що щастя ховається навіть у найнеприємніших життєвих ситуаціях. Ми самі робимо вибір: дивитися у калюжу і бачити зорі, як говорив Олександр Довженко, чи дивитися у калюжу і бачити лише калюжу…

Сьогодні про своє щастя розмірковує Ярослава Телятник. Вона говорить НародUA про те, що важливо бути справжнім, жити щиро. Це і є щастям для Ярослави.

Для нашої  героїні Ліани Алянки щастя може бути миттю. Воно не залежить ні від чого. Щастя – це стан, коли ти відчуваєш своє життя по-справжньому, і стаєш щасливим.

Марія Голуб вважає щастям, коли все добре з рідними людьми і коли маєш змогу йти вперед і займатися тим, чим дійсно хочеться займатися. Вона - героїня нашої рубрики "Щастя: люди".