Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


СТАТТІ АВТОРА
Алла Плахтій

Алла Плахтій

Я говорю те, що думаю, але думаю, що говорю.

"Є тільки два дні у році, коли ми нічого не можемо зробити. Один із них називається вчора, а другий - завтра".

Немає дієти, яка назавжди зробить ваше тіло ідеальним. Є лише ви і ваші «їстівні» звички. Які необхідно змінювати, якщо ви не задоволені собою. А також фізичні навантаження, які сприятимуть створенню вашого ідеалу. Але сьогодні мова йтиме саме про їжу, як основу гарного самопочуття і зовнішності. Харчування – це насамперед, наші звички, завдяки яким ми маємо те, що маємо. Ми наводимо три основні правила, для успішного будівництва гарного тіла.

Занадто зациклюючись на буденних справах, ми пропускаємо невеличкі деталі, які, як правило, є основою нашого дня. Для вас ми представляємо п'ять обов’язкових речей, які потрібно виконати вранці, аби день почався із «правильної» ноги.

Підйом о 6 ранку, натягуєш спортивну форму, виходиш на вулицю і… відчуваєш перевагу. Не те, що над людьми, над світом! Адже ти переборов, перш за все, себе. І перемога закріпиться сильніше,якщо не будеш в перший день свого тріумфу виставляти фото в Інстаграм, а все ж дочекаєшся, коли закріпиш результат, хоча б тижнем регулярних тренувань.

Народ UA разом із нашою авторкою Аллою Плахтій, сертифікованим спеціалістом з Пілатесу, силового фітнесу та стретчингу, презентує нову рубрику «Фітнес і здоров’я», де ми розкриватимемо секрети правильних тренувань для кожного та поради щодо здорового харчування, які допоможуть підтримувати здоров’я у належному стані. Наша перша стаття - про воду.

30 Вер 2015

Холод

Відома на весь світ модельєра Коко Шанель працювала досить довго, перш ніж досягнути хоч мізерного успіху. І працювала вона в дуже холодній кімнаті, де аж терпли пальці на руках, стверджуючи, що холод не дає їй заснути. Холод – це те, що не дозволяє втрачати пильність і бути слабким. Може тому майже всі його і не люблять?

Людина завжди шукає коротший шлях до Бога: менше страждати, менше просити, менше служити, і швидше осягнути Божу благодать.

01 Черв 2015

Крила

Людині необхідно кохати, кожен день, завжди і в будь-якому віці. Саме кохати, а не любити. Бо як кажуть, любити можна і яблука. Ми любимо рідних, друзів, свою роботу, прохолоду спекотного дня, але ця любов ніколи не заповнить маленьку частинку нашої душі, яка без кохання залишається нещасною.

18 Трав 2015

Подорож

Хто мало подорожує, кажуть, бачить світ лише на 1%. А я додам, що хто мало думає, той взагалі світу не бачить, лише себе. І тій людині гарно і комфортно.

Вірить у цвіт папороті, пише романи, які екранізують, любить Хемінгуея та Ремарка, вишиває бісером, грає на гітарі, а також вважає нинішню війну на Донбасі гібридною війною, яка триває вже 300 років. Це – Ірен Роздобудько, українська письменниця, поетеса і журналістка.

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 20