Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Алла Кукоба

Алла Кукоба

Любить подорожувати, цікавлять живопис, література та іноземні мови

Понеділок, 23 червень 2014 20:54

Таїланд і щасливий 2557-й рік

Олена Краснікова вже більше року живе в Таїланді й працює там вчителькою англійської мови. Вона в захваті від цієї країни й уже не вперше запрошує мене її відвідати. «В Таї класно, тобі б сподобалось», – саме з цієї інтригуючої обіцянки й почалася наша розмова.

Вівторок, 20 травень 2014 16:30

Київський майже уїкенд

Почати варто з того, що я завжди недолюблювала Київ. Причина дуже проста: я жодного разу не їздила туди задля розваги: то в посольство, то в лікарню, то на вокзал. Або ще гірше – складати іспити. Цього разу мене на кілька днів занесло в столицю як учасницю школи адвокації. Про сам тренінг в подробицях розповідати не буду, скажу лише, що було цікаво. Але окрім корисної складової, ця поїздка стала для мене важливою ще й тому, що протягом неї відбулося моє повторне знайомство з Києвом – і цього разу в нас все серйозно.

Таня Щека з Черкас вже тричі подорожувала до Німеччини. Дівчина щоразу відвідувала інші міста і, таким чином, встигла побувати у центрі, на заході, на півночі та у столиці країни. Таня обожнює мандрувати, і вона готова ще не раз поїхати відпочивати в цю чарівну країну, адже, на її думку, там на неї чекає ще багато незабутніх спогадів.

Четвер, 24 квітень 2014 14:51

Як наблизити до себе цілий світ

Черкасця Вадима Рекуна навряд чи можна назвати досвідченим мандрівником. Він не провів кілька років на кораблі, здійснюючи навколосвітню подорож, не проїхав кільканадцять країн на велосипеді, не підкорив Південний полюс. Його історія може здатися дуже типовою, адже, не дивлячись на те, що рано чи пізно він хотів би таки об'їздити увесь світ, поки що він побував лише в Індії, Росії та Польщі. Саме Індія, батьківщина йоги, шахів та буддизму, зачарувала Вадима. Сьогодні Вадим Рекун реалізує проект доставки мандрівниками petope.net.

Короткий огляд причин, чому це не завжди хороша ідея – читати кожну сторінку літературного твору.

Четвер, 05 січень 2012 12:07

Мистецтво слухати

Пропонуємо вашій увазі цікаву статтю Хеннінга Манкеля (Henning Mankell) для Нью-Йорк Таймс.

Як, власне, виникла криза євро? Криза євро спричинена двома факторами: високими заборгованостями деяких країн і нерішучістю у створенні Валютного союзу. Одна з цих причин навряд чи б так швидко похитнула Єврозону. Через їхній збіг валютна спільнота перебуває зараз у стані гострої небезпеки.

Вівторок, 06 грудень 2011 15:14

Ефект плацебо: дія нізвідки

Тривалий час ефекти плацебо вважали вигадкою і тому їх не сприймали серйозно. Але як зазначає Карін Майснер, лікар і керівник робочої групи експериментальної психосоматики і досліджень плацебо Мюнхенського університету ім. Людвіга Максиміліана, ці ефекти є, і їх можна було б застосовувати в медицині.

Вівторок, 06 грудень 2011 13:45

Технократичний жах

У газеті "The New York Times" вийшла цікава колонка Девіда Брукса, де він розмірковує про таку актуальну для України проблему європейської інтеграції і взагалі глобальну інтеграцію.