Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Січ 2016

Дарина Криницька: «Щастя - це коли спокійно на душі»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Дарина Криницька - героїня Щастя на НародUA. "Людина щаслива, коли робить те, що любить. Ось де сховане істинне щастя. Знайти своє місце в житті - таки велика вдача", - говорить вона.

Дарина Криницька, 22 роки, проживає у Львові. Цікавиться всім потроху: музика, кіно, подорожі. Крім того, вона працює вчителькою польської мови.

Що таке щастя?

Щастя - це коли в людини спокійно на душі, все звершено і вона почувається на своєму місці, чи то вона домогосподарка, чи мандрівник, чи бізнесмен. Людина щаслива, коли робить те, що любить. Ось де сховане істинне щастя. Знайти своє місце в житті - таки велика вдача.

Для мене щастя – це бути здоровою, здійснювати мрії, відкривати кожного дня щось нове, робити улюблену роботу і щоб всі навколо мене були щасливі. Знали би ви, як я тішуся з того, що викладаю польську мову. Ця робота мене надихає та приносить задоволення. Я відпочиваю та радуюсь тому, що можу чомусь інших навчити, поділившись тим, що знаю.

Моє маленьке щастя. Недавно усвідомила, яка я вдячна всім тим, хто мене оточує за те, що вони навчили мене. Я усвідомлюю, наскільки деякі люди з мого оточення змінили світ навколо мене та мене саму в кращу сторону. За це я їм безкінечно вдячна та щаслива.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему