Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Трав 2015

Грандіозний танцювальний мюзикл: пробачити і жити вільно

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

«І ви пізнаєте істину, і істина звільнить вас», - саме цими словами розпочався довгоочікуваний мюзикл "Пробачити батька" (“Простить отца”) в Черкасах. Більш ніж за годину до початку виступу глядачі вже почали займати свої місця. У кожного з них було якесь приємне хвилювання і таємниче очікування чого феєричного. Вже з перших хвилин вистави почали лунати гучні аплодисменти, якими глядачі підтримували артистів та показували своє захоплення.

Танцювальний мюзикл «Простить отца» було створено не просто так. Кожну емоцію, яку показали актори, у свій час пережила керівник творчого об'єднання WAM Белла Мачарашвілі (Bella Macharashvili). Танець у цій історії посідав почесне і виразне місце. Витончені рухи професійних хореографів розкривали найболючіші проблеми, як, наприклад, безбатьківство і фізичне насилля над дітьми, та показували складний процес сімейних відносин.

В центрі усіх проблем дівчина, яка протягом довгих десятиліть не могла пробачити батька. Головна героїня пам'ятала всі ті жахливі моменти, коли мама ледь жива лежала на підлозі і нечутно плакала від смертельного болю, а через кілька хвилин жорстока рука добиралася й до маленької донечки. У подальшому житті це наклало свій відбиток і заважало створити міцну родину та гарні відносини.

Лише через кілька десятків років, зустрівшись з Богом та пізнавши його, дівчині вдалося пробачити батька, який на той час вже помер.

Як виявилося, прощення потрібне було не покійному татові, а їй, ображеній дівчинці. Лише коли Белла звільнилася від образи, яку все життя тримала в собі, вона змогла вперше спокійно дихати, і це їй вдавалося вже набагато легше.

 

fdgdgdffhgjfghfnfghngfnx c

 

Мюзикл супроводжувався відеороликами та цитатами з Біблії. За словами самої ж Белли, головна мета WAM – сіяти біблійні цінності серед молоді та людства загалом. Саме тому після прем'єри в Києві мюзикл та його творча група у складі більш ніж ста осіб розпочали свій тур Україною. Серед трупи є і такі відомі особистості, як Олена Цигоєва, Ельвіра Апшева та Максим Горобець.

Задоволеними лишилися не лише глядачі, які не відразу прийшли до тями від захоплення, а й самі актори. Черкаси залишилися у їхній пам'яті лише позитивними моментами.

Юля Сміян, як учасник мюзиклу, розповіла, яким був вечір напередодні:

“В п'ятницю ввечері ми планували генеральну репетицію, але, як виявилося, роботи в театрі лишалося ще дуже багато, тож ми розділилися. Частина з нас готувала сцену до виступу, а от інші уміло уникали роботи і вирішили показати свої здібності у всій красі. Не зважаючи на те, що ми трошки байдикували, усім було весело і, до того ж, ми згодилися, що це було розминкою перед мюзиклом, з яким ми впоралися блискуче”.

Повний зал глядачів, які зібралися того дня, не стримував емоцій і продовжував гучні оплески та вигуки “БРАВО” навіть через кілька хвилин після того, як завіса впала.

Мені вдалося поспілкуватися з черкащанкою Оленою, яка поділилася своїми враженнями від побаченого.

“Це було неймовірно глибоко та чуттєво. Я сама виросла без батька і тепер точно знаю, як звільнитися від образи та відновити гарні стосунки. До того ж, тільки тут я вперше почула про чудеса, які творить Господь з людським життям та серцем”.

Свою невичерпну подяку та гордість висловила й художній керівник, головний хореограф та солістка команди Анастасія Гладун.

“Не можу навіть виразити словами всю свою гордість за моїх талановитих і улюблених артистів. Я була неймовірно щаслива спостерігати за їхньою бездоганною роботою на сцені, радісно посміхаючись, за кулісами. Я вдячна кожному: від адміністратора, декоратора до кожного актора і хореографа. Всі вони — унікальні люди, у яких є незбагненний і невичерпний талант. І я вдячна Богові за нашого чудового керівника Беллу, якій вдалося створити цю атмосферу дружби та любові у нашій команді”.

 

Зараз Белла Мачарашвілі мешкає у Києві і разом зі своїм коханим чоловіком вони чекають на поповнення в родині. Тож давайте побажаємо трупі WAM творчих успіхів, яких вони обов'язково досягнуть, а Беллі та її родині - щасливого майбутнього, і мирного неба усім нам.

 

Фото надані автором

Поділіться з друзями: