Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Трав 2015

В'єтнамець Чионг втратив дружину-українку і виховує доньку з ДЦП

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Іноді трапляється так, що ми лишаємося наодинці зі своїми проблемами. На щастя, сьогодні існує доволі багато волонтерських центрів та благодійних фондів, які поступово намагаються викорінити цей неприємний момент з людського життя. У черкаському благодійному фонді “Час Надії” є люди, яким небайдуже до чужих проблем. Працівник БФ, який воліє не розголошувати своє ім'я, ділиться з НародUA однією історією з проханням про допомогу.

В'єтнамець Чионг фактично не відходить від доньки, тому не може працювати

В'єтнамець Чионг 16 років тому переїхав до України. Тут він одружився з українкою та почав виховувати діток, яких безмежно любить. Філіп (так його називають вже в нашій місцевості) пережив страшну втрату, після якої довго не міг прийти до тями. Коли кохана дружина померла, у чоловіка лишилося двоє діток, яких на даний момент він виховує самотужки. Хлопчику - 14 років, а дівчинці - 12.

Донька Валерія живе з ДЦП та неврологією, а тому через проблеми зі здоров'ям навчається дома індивідуально. Лівий бік та рука у дівчинки дуже погано працюють, окрім того, вона має розумову відсталість. Батько фактично не може від неї відійти, а тому постійно сидить вдома і не працює.

З сином та донечкою у інвалідному візку Філіп мешкає в гуртожитку. Родичів в Україні родина не має і виживає лише за рахунок матеріальної допомоги держави. Після кількох років оббивання порогів високопосадовців лише сьогодні постало питання стосовно виділення їм житла в будинку для дітей-інвалідів на вулиці Конєва в Черкасах.

- Насправді, це дуже складно, адже в родині немає навіть елементарних речей першої необхідності. Пральну машину Філіп не може собі дозволити, а тому все прання проходить через його руки, - розповідає волонтер БФ “Час Надії”.

- Чи звертався Філіп до вас за матеріальною допомогою?

- Сам Філіп дуже й дуже приємний, але соромиться журналістів. Щось просити йому незручно, та на днях ситуація стала зовсім критичною. Він зателефонував мені і попросив ліжко або розкладний диван. Валерія, яка до того ж має і розумові вади, нещодавно зламала ліжко.

 

Отож, родина не має ані ліжка, ані пральної машини, тому наша з вами допомога буде дуже потрібною.

Тел. 067-76-72-451, Світлана

Поділіться з друзями: