Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Квіт 2015

Вийшла нова книга про історію видавничої справи Черкас

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Вперше історія видавничої справи рідного міста Черкаси зібрана в одній книзі. 2 квітня відбулася презентація книги Людмили Фіть «Книжкова справа в Черкасах 1878–1920 рр.»

 Bezimeni-28

 

Авторка Людмила Фіть – засновниця громадської організації «Книжковий маестро», креативний викладач ЧНУ ім. Б. Хмельницького у своїй книзі наводить низку інтригуючих і маловідомих фактів про розвиток друкарства Черкащини кінця ХІХ – початку ХХ століть. Ви зможете дізнатися про діяльність черкаського видавництва «Сіяч», яке відіграло значну роль у розвитку української видавничої справи. Зокрема, про друкарів, котрі налагоджували книговидання в Черкасах, на якій літературі видавництво спеціалізувалося в період розквіту та чому після вимушеної співпраці з більшовиками припинило роботу.

– Наша засновниця Людмила Фіть презентувала свою книгу «Книжкова справа в Черкасах 1878-1920 рр.». Дякуємо їй за такий екскурс у минуле черкаського книгодрукування. Дійсно, потрібно знати свою історію до дрібниць! Ми бажаємо творчих злетів нашій авторці! – розповідає Антоніна Захарченко.

 

 

Фото надані МГО «Книжковий маестро»

Поділіться з друзями: