Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Лют 2015

Революція триває

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Цими днями уся країна з болем згадує криваві події річної давнини, безсмертну Небесну Сотню та винуватців жахливих розстрілів. Кожне місто по-особливому віддало шану доблесним героям: скорботним маршем, презентацією документального фільму, гучним мітингом чи спільною молитвою. 21 лютого і Черкаси висловили свою повагу лютневим героям акцією під гаслом «Герої не вмирають. Революція триває».

Дві колони учасників, що урочисто крокували з ЧНУ та площі ім. Богдана Хмельницького, зійшлися о 12:00 на Соборній площі, показавши цим єдність і міцність держави. Згодом розпочався мітинг. На ньому виголошували промови волонтери, координатори черкаського Майдану, голови місцевих Самооборони, Автомайдану, Правого Сектору тощо. Музиканти виконували патріотичні пісні, майоріли національні стяги, прапори Самооборони, Свободи, УПА, Соколу та Грузії.

 

Зачитувалися вірші та хронологія подій Революції Гідності, багато хто тримав лампадки. У небо випустили сині та жовті повітряні кульки з іменами героїв Східного Фронту та Небесної Сотні Черкащини.

Перед народом звітували очільники правоохоронних органів, намагаючись пояснити, чому досі не покарані винні, і розповідали що було досягнуто за час роботи. Мітингарі зустріли їх скептично.

Запрошені були родичі черкаських героїв Небесної Сотні Інна Паращук та Тетяна Пасхаліна. У своїй промові пані Тетяна розповіла такі неприємні факти: «Пройшов рік і тяжко збагнути те, що наша влада не зробила нічого, аби покарати винних. Зараз я у своєму селі із загиблою дитиною зовсім чужа, завдяки нашому голові сільської ради. Голова районної державної адміністрації запропонував перейменувати вулицю Леніна в селі Носачів на вулицю ім. Юрія Пасхаліна. Але сільський голова швидко розповсюдив у інтернеті інформацію, щоб люди не йшли на це. За його словами, йому не потрібно в селі другого Майдану. І люди, що ходять поряд, вітаються, які були на похоронах, всі вони підписалися про неперейменування цієї вулиці. Тому що сільський голова підсилав депутатів, які розповсюджували неправдиву інформацію, що людям треба буде переробляти документи та платити великі кошти за це». 

 

Прокоментувала захід НародUA його учасниця, студентка Неля Левченко:

- Я часто ходжу на подібні акції, тому такий досвід для мене не перший. На цьому мітингу не сподобалося те, що прийшло всього кілька сот людей, це дуже мало. Також те, що усі багато говорили, але нічого, по суті, нового не розповіли. Сподобалося те, що, хоч нас було і мало, але все ж хтось прийшов, і це надихає.

 

 

Фото Громадське ТБ: Черкаси

Поділіться з друзями: