Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Лют 2015

«Спів Братів» - черкаський аналог ліверпульської четвірки

Читайте більше в рубриці Культура
 

 The Beatles – справжня легенда не лише року, а й світової історії. Їхня музика надихає на нові звершення, змушує танцювати запальний твіст чи, навпаки, замислюватися над своїм життям. Феномен популярності гурту і так званої «бітломанії» залишається і досі загадкою, але факт залишається фактом – пісні Ліверпульської четвірки є безсмертним надбанням майбутніх поколінь. Не багато хто наважується робити кавер-версії їх шедеврів, вважаючи цю справу неможливою і марною. Але черкаський гурт «Спів Братів» спробував спростувати це твердження. 8 лютого о 14:00 у приміщенні ТРЦ «Хрещатик» пройшов концерт відомого бенду.

 Захід відбувся у рамках акції «Сонце під землею», що діє у ТРЦ «Хрещатик» щосуботи та неділі. Цього разу брати Осичнюки переспівували хіти «Бітлів» не мовою оригіналу, а українською. На концерт завітало більше 200 учасників різного віку – від старих фанів «жуків» і до дошкільнят. Вхід був вільний, але кожен охочий міг пожертвувати певну суму грошей, поклавши їх у один з капелюхів для збору коштів.

 

img 8869img 8927

 

 Хлопці виконали 10 пісень з різних періодів творчості The Beatles: від ліричних Please, please me та She loves you до потужної Come Together та патетичної Hey Jude. Соліст «Співу Братів» Дмитро Осичнюк поділився своїми думками із глядачами зі сцени:

 - Ми не очікували, що стільки людей завітає, і це дуже приємно дивує. Мрія заспівати «Бітлів» українською виникла давно, але не було шляху її реалізувати. І нещодавно ми знайшли у інтернеті людей, що переклали усі 270 пісень The Beatles - і вона здійснилася. Оскільки концерт перший, то, звісно, в програмі є певні недоліки, але, сподіваюся, що вам сподобається.

 Атмосфера панувала неймовірна. Учасники безперестанно танцювали, підспівували, махали руками. За словами Артема Осичнюка, ударника гурту, «від такої шаленої енергетики зламалися барабанні палички».


Про свої враження та емоції НародUa розповіла одна з глядачів концерту, школярка Віталіна Дорошева:

 - Я уже була на багатьох виступах «Співу Братів», не пропускаю жодного. Взагалі я не була фаном The Beatles до того, як почула їхні пісні у виконання черкаського гурту, саме вони надихнули мене зацікавитися їхньою творчістю. Як на мене, «Бітли» і «Спів Братів» схожі - і не лише звучанням, а навіть зовнішньо. Найбільше у концерті вразило те, що пісні були саме українською мовою. Це цікаво, бо не завжди, слухаючи у оригіналі, можеш зрозуміти текст дослівно.


 Закінчився захід виконанням на біс ще одного шлягеру Ліверпульської четвірки та щирими аплодисментами залу. 


Фото автора

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему