Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


10 Січ 2015

Різдво у будинку пристарілих

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Різдво – найтепліше і, мабуть, найприємніше свято. Це час запеченої індички, солодких пампухів і нескінченних побажань щастя та здоров'я. Але є люди, які не завжди проводять це свято у теплому сімейному колі і навряд чи отримують дрібні і такі приємні подарунки – мешканці пансіонату для людей похилого віку. Але, як відомо, зимовими святами часто трапляються гарні несподіванки. Так, 8 січня у «Черкаському геріартричному пансіонаті ЧОР» пройшла благодійна вистава на біблейну тематику.

Організаторами доброчинної акції були учасники Християнського молодіжного клубу «180 градусів». Ролі виконували 12 юних небайдужих черкащан та переселенців з Донбасу віком від 9 до 18 років.

 

09710974gfhf2vbfd4

 

Як і притаманно справжньому новорічному вертепу, вистава була пронизаною добротою та щирістю. Вона розчулила до сліз багатьох глядачів. Лунало багато слів, які закликали до любові, миру і віри. Дійство завершилося даруванням похилим людям цукерок та Завітів, спеціально для людей з поганим зором.

Віталій Андрієць - вимушений переселенець з Луганська. Чоловік був одним з керівників акції і радо погодився поділитися з НародUA своїми планами і думками:

- Ми, як і всі християни, з року у рік намагаємося проявити свою любов і жертовність, а також допомогти нужденним людям, особливо на Різдво. Цього разу будинок пристарілих відчинив нам двері і підтримав ініціативу порадувати бабусь та дідусів. Готувалися ми до сценки ще з грудня. Сценарій був класичний, у чотирьох діях: сцена народження Ісуса, сцена того, як до нього першими прийшли пастухи, сцена з реакцією Ірода на звістку про народження Христа і сцена з дарами Ісусу. На жаль, у Луганську у нас не було можливості робити подібні вистави. Але, натомість, там ми, теж у новорічні свята, організовували акції і роздавали подарунки дітям з багатодітних сімей і дітям-сиротам.

 

Лідія Петрівна Курбатова, мешканка пансіонату, зі сльозами на очах поділилася з читачами своїми враженнями:

- У центрі, в принципі, подобається, але, звісно, вдома краще. До зимових свят заклад прикрашають, кухарі намагаються приготувати щось особливе. Але все одно неможливо це порівняти з домом. І так приємно, що молодому поколінню небайдуже, велике їм дякую.

 

Анна Бондар, виконавиця ролей пастуха та жителя, охоче розповідає про пережиті емоції і найсвіжіші новини закулісся:

- У цілому я задоволена тим, як ми зіграли сценку. Я - з тих людей, хто жахливо боїться сцени, але надавало сил розуміння того, що ти робиш це не для, наприклад, байдужих людей у школі, а для бабусь і дідусів, яким це так потрібно і приємно. Хотілося для них зробити все ідеально. Найяскравішим моментом було те, коли ми вже, здавалося, завершили виступ. Але тут, зненацька, моя подруга Ілона запропонувала заспівати ще одну пісню. Це було не за планом і я зрозуміла, що зарано видихнула з полегшенням. Ми удвох знову вийшли на сцену і покликали мовою жестів інших. Перші декілька секунд ніхто не розумів, що відбувається, але, врешті-решт, завершення видалося на славу.

 

Організатори заходу також поділилися з НародUA найближчими планами – провести спортивні заходи для молоді. Тож чекаємо нових акцій уже, сподіваємося, мирною весною.

 

Фото надане автором

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему