Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Груд 2014

На Івано-Франківщині школярі проходять «курс молодого бійця»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

В Івано-Франківській області волонтери, а також представники добровольчих батальйонів АТО проводять у школах тренінги з поводження зі зброєю і з надання меддопомоги. Серед інших шкіл франківські волонтери відвідали школу в селі Гута (Богородчанський район).

Так, у Гутівській ЗОШ I-III ступенів нещодавно проводився тренінг з надання першої медичної допомоги, а також інструктаж з правил поводження із зброєю.

Гутівські школярі зустрічали волонтерів із Івано-Франківська. Усі діти з 8-11 класів мали можливість пройти курс молодого бійця, ознайомившись із сучасною стрілецькою зброєю та засобами захисту від вогнепального ураження. Серед навчальних експонатів, які волонтери представили для ознайомлення, були макети автомата Калашникова, різноманітні кулемети та гранатомети. Усі охочі могли розібрати автомат та отримати консультацію щодо користування зброєю.

 

02200235023702500251

 

До Гути, зокрема, завітали викладач Івано-Франківського базового медичного коледжу Володимир Яцків, громадський активіст Юрій Бойчук, 18-ти літній боєць добровольчого батальйону, кіборг Володимир, а також ініціатор акції Іван.

Надзвичайно цікавим був тренінг з надання першої медичної допомоги. Дітей вчили, що треба робити у перші секунди при зупинці серця, відсутності дихання та як правильно накладати джгут. Володимир Яцків зазначив: «Ці знання в Європі прирівнюються до вміння писати, читати чи кататися на велосипеді, але тільки ми, українці, це вважаємо чимось неймовірним та далеким від нас».

Курси початкової військової підготовки також залягли у пам'яті кожної дитини. Волонтери проводили інструктаж з правил поводження зі зброєю та навчали усіх бажаючих правильно тримати її в руках.

Багато різних історій школярам переповів боєць Володимир, .Діти були вражені його відважністю і хоробрістю, адже не кожний 18-ти літній юнак здатен залишити затишну домівку заради спокійного сну мільйонів українців.

 

Лідія Лешко

 

Фото надане автором

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему