Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Груд 2014

Новий рік наближається: ялинкові іграшки Ольги Курської

Читайте більше в рубриці Соціум
 

Невдовзі - Новий рік. Першого снігу черкащани дочекались. Наступним щаблем у наближенні свята стане ялинка і новорічні іграшки. Адже саме це є головним атрибутом новорічного свята. Добре розуміється на ялинкових іграшках молода черкаська художниця Ольга Курська.

«Я дуже люблю ялинкові іграшки! Коли я проходжу повз вітрини чи прилавки з іграшками, мене мов щось причаровує, починає заманювати до себе...», - розповідає Оля Курська.

Дівчина вже не перший рік поповнює свою колекцію новорічних іграшок, додаючи кожного разу щось нове та неординарне.

 

nv7gxgfxrr4

 

«Моя колекція іграшок з кожним роком росте й росте. Ніжній зеленій красуні вже важко втримувати усіх їх на своїх колючих гілочках», - каже вона.

Та це лише надихає майстриню. Кожна з її іграшок має свою історію та щось таке, що помітно відрізняє її від інших. Іноді здається, ніби чиясь невгамовна та кришталево чиста душа захована там. Про кожну іграшку і навіть з кожною з них можна говорити дуже довго...

«В моїй колекції іграшок багато новорічного та українського. Головне - не забувайте, що, наряджаючи кожного року родинну ялинку, потрібно додати хоча б одну нову іграшку. І вона, безперечно, принесе вам щастя в наступному році та просто святковий настрій», - радить Ольга.

 

 

Тож, творчої наснаги й щастя творцеві новорічних прикрас і усім нам.

 

 

Фото надане Ольгою Курською

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему