Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Лист 2014

«Громадському: Черкаси» - півроку

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

15 листопада своє маленьке свято - півроку - відзначило молоде телебачення «Громадське: Черкаси». Дійство відбувалося у вигляді благодійного концерту на підтримку черкаського Громадського у приміщені колишнього кінотеатру «Салют».

Умовно вечір можна поділити на дві частини. Називати їх якимось чином зовсім не обов'язково. З метою більш активного обговорення та можливості кожного висловити свою думку присутніх поділили на три групи. Під час дискусій журналісти намагалися проаналізувати, якого рівня їм вдалося досягнути за такий доволі короткий термін і чи дійсно це приносить користь. Захоплені гості охоче ділилися враженнями від результатів роботи Громадського. Черкащани з радістю вказували на плюси журналістів та радили, як можна позбутися певних недоліків. Також гості мали можливість запропонувати нові проекти та ідеї, які протягом вечора фіксував Євгеній Артеменко, озброївшись аркушем формату А3 та чорним маркером. Після конструктивних дискусій Олекса Хуторний звітував перед глядачами. Виявляється, майже півмільйона людей з різних куточків світу спостерігають за діяльністю Громадського. Цікавим фактом стало те, що переважною більшістю серед глядачів є чоловіки (76%) віком від 25 до 35 років.

Після офіційних звітувань Олекса у супроводі надзвичайно талановитої піаністки Дарини Марчук заспівав пісню Океану Ельзи «Моя маленька незалежність» та надав їй поважного статусу. Відтепер вона є своєрідним гімном «Громадського: Черкаси».

Приємною несподіванкою став приїзд Богдана Кутєпова, журналіста столичного Громадського, з сольними номерами на баяні. Також у ході концерту Богдан запропонував черкащанам приєднатися до всеукраїнського флешмобу. Його суть у тому, аби українці групами по 200-300 осіб, об'єднавшись, заспівали пісню Святослава Вакарчука «Друг», що і зробили черкащани після кількох виступів. А ще гарною музикою упродовж вечора радував гурт «DVIZH Париж».

До того ж, вечір був корисним не лише для глядачів, які дізналися багато цікавого та змогли насолодитися гарною музикою. У команді Громадського тепер «поповнення»: крім вазона Антона, з'явився ще й квітучий Валєра, якого вручила Олексі Хуторному вдячна аудиторія (і назвала його, власне, також вона).

Отож, концерт пройшов вдало, а, за словами Олекси Хуторного, щось подібне команда планує організувати вже буквально навесні.

 

Фото www.hromadske.tv

Поділіться з друзями: