Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Вер 2014

Мистецька палітра Світлани Устименко

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Вперше в музеї «Кобзаря» художник-графік Світлана Устименко демонструє живописні полотна. Яскраві кольори, які використовує Світлана Устименко для своїх пейзажів і натюрмортів, налаштовують на мажорний лад і мимоволі викликають усмішку.

Представлені на виставці роботи занурюють глядача у чарівний світ природи, вражають неповторною красою зимових, осінніх, весняних і літніх пейзажів. Здається, наймальовничіші куточки України, найвеличніші звірі і найкрасивіші квіти завмерли на картинах Світлани Устименко.

 

1300696130069713006981300699130070213007031300710

 

Вона - майстер декоративно-прикладного мистецтва, член Міжнародної спілки художників.

Її талант найповніше розкрився у техніці вишивки. У доробку майстрині кілька видів власних розробок вишивки на основі художньої гладі. За одну з авторських технік вона була нагороджена грамотою міжнародного конкурсу з прикладного мистецтва.

Самостійно Світлана Іванівна розробляє і малюнки, які потім відтворює на тканині. Художниця використовує близько 7 000 відтінків ниток шовку для ручної вишивки, виготовлених в Індії, Франції і Пакистані, та китайського муліне, пофарбованого природними барвниками.

 

Роботи художниці є у приватних колекціях Монако, Франції, США, Голландії, Канади, Швеції, Польщі та інших країн. 

 

 

Фото - Сергій Ганницький

Поділіться з друзями: