Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Вер 2014

ЦДЮТ організував благодійний концерт «Україна - без війни»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

15 вересня - це особлива дата для вихованців та педагогів позашкільних закладів України, адже саме цього дня вони офіційно розпочинають свій навчальний рік. Отож з цієї нагоди Центр Дитячої та Юнацької Творчості міста Черкас організував благодійний концерт під гаслом "Україна - без війни".

Дійство відбувалося 14 вересня о 12:00 біля будівлі закладу. Кращі колективи ЦДЮТ мали можливість продемонструвати свою творчість і талант жителям міста. Запальний дівочий рок-н-рол, заклики від колективів "Сузір'я" та"Анфас" не сумувати й радіти життю, справжня білоруська полька від хлопців з колективу "Веселка" та патріотична колекція одягу від школи дизайну "Стиль" дарували черкащанам радість та тверду віру в майбутнє покоління.

Протягом концертної програми вихованці гуртка "Юні кореспонденти" також мали свою, не менш відповідальну, роботу. Майбутні журналісти допомагали зібрати кошти для підтримки та забезпечення черкаських бійців в зоні АТО.

Черкащани показали, що і справді небайдуже ставляться до своїх захисників й готові допомагати їм матеріально. Одразу після закінчення концерту гроші було підраховано: нам вдалося зібрати 1115 гривень. Гроші будуть витрачені на потреби черкаських солдатів, які зараз знаходяться безпосередньо у зоні бойових дій.
Навчальний рік розпочато, тож побажаємо учням наполегливості та бажання вчитися, а педагогам - терпіння та сил.

 

 

Фото inspirationalstorytellers.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему