Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Лип 2014

Пошта Че

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Світ втрачає свою загадковість і романтизм. Електронні гаджети замінили газети, цифрові фотографії - портрети від вуличних художників, а соціальні мережі - розкішні вечірки і світські зустрічі. Але, мабуть, багатьом хотілося б хоч один раз відчути себе героєм роману Фіцджеральда і мати справжню переписку у паперових листах. На жаль, не кожен згодиться на такий спосіб спілкування, та й де можна знайти цікавого невербального друга?

На щастя для мрійників Черкас, нещодавно у місті розпочалася некомерційна акція «Пошта Че», що допоможе їм досягнути бажаного.

Двоє студентів, Микола та Анастасія, дали змогу кожному бажаючому відчути себе справжнім англійцем початку 20 сторіччя і розпочати переписку з зовсім незнайомою людиною. Для цього варто лиш заповнити анкету і дочекатися відповіді.

 

Ідея внести романтику у життя черкащан з'явилася ще давно, коли Анастасія знайшла старі листи своїх батьків, але реалізувати її вдалося лише нещодавно, 2 тижні тому. Не дивлячись на це, до акції долучилися вже більше 130 осіб, а деякі листи вже потрапили до рук своїх адресатів.

Родзинка проекту в тому, що учасники до останнього не знають, з ким вестимуть переписку. Пара вибирається рандомно, але можна внести і свої побажання. Поки що акція проводиться лише в Черкасах, але організатори планують розширювати свою діяльність. 

 

 

Фото incipientideas.wordpress.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему