Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Черв 2014

«Файне місто» об’єднує країну

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Фестиваль "Файне Місто" об'єднає усю країну в Тернополі. На сцені виступатимуть гурти з Луганська, Донецька, Одеси, Миколаєва, Херсону, Києва, Івано-Франківська, Рівного та інших міст України.

- Чесно кажучи, коли ми починали запрошувати гурти на фестиваль, то спочатку і не звернули уваги на те, що маємо в програмі так багато представників з різних куточків України. До того ж "Файне Місто" - не рок-фест і не етно-фест. У нас буде музичний фестиваль, де зібрані різні стилі музики. Таким чином "Файне Місто" об'єднає людей з різних міст та різними музичними уподобаннями, - розповів один із організаторів Ростислав Плахцінський.

Окрім цього, географія учасників фестивалю цього року значно розширилась, і, крім фанатів із Західної України, до Тернополя збираються приїхати жителі Черкас, Вінниці, Полтави, Дніпропетровська, Житомира, Кіровограду, Харкова, Чернігова, Запоріжжя, Донецька і Луганська. Також очікують і приїзд фанів з Криму, які теж купили квитки на «Файне Місто».

На сцені фестивалю об'єднаються і гурти, які припинили свою музичну діяльність і не виступають на фестивалях.

Так, гурт "Роллік'с" вперше виступить на сцені після розпаду. Така ж історія з гуртом "Серцевий напад". Виступлять на фестивалі і хлопці з гурту "Карна", які теж заявили, що припиняють свою концертну діяльність.

Дізнатись більше про фестиваль можна на сайті fainemisto.com.ua

 

 

Фото і текст надані організаторами фесту

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему