Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Трав 2014

Наталія Григорук презентує книгу про свій родовід

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Наталія Григорук (Єрмоленко) презентує художньо-публіцистичну книгу "Родословная Ермоленко в Черкассах". Книга - її дослідження свого роду в якості "непрофесійного архівіста". У книзі журналістка об'єднує розповіді про 14 родин, які мають безпосереднє відношення до однієї з гілок роду Єрмоленків у Черкасах.

Родоначальником цього роду вважається Андрій Леонтійович Єрмоленко. Це – родовід одного з відомих грабарів 19-го століття, які багато що зробили для Черкас. На той час Черкаська міська Дума мала право вкладати угоди з найбільш досвідченими грабарями про будівництво в Черкасах важливих соціальних, громадських об'єктів.

В своїх дослідженнях авторка знайшла підтвердження, що вперше прізвище Єрмоленко з'явилося у Черкасах у 1801 році. Наталія Григорук вказує, що рід Єрмоленко започаткував її прадід у шостому поколінні Філіп Єрмоленко, який народився у 1755 році.

Як пише Наталія Григорук, всі представники роду Єрмоленко мали міщанське походження. За її словами, в 17-му столітті всі жителі Черкас вже мали прізвища, хоча цей процес у Росії тільки починався. Історики свідчать, що в ті часи 94-96 % жителів козацького міста належали до міщанської верстви населення.

 

"Хронологічний список прямих родичів Єрмоленко" нараховує 249 осіб...

 

Що стосується автора книги, то Наталія Григорук почала працювати в Черкасах у 1965 р. в редакціях "Молоді Черкащини" та "Черкаської правди". Згодом співпрацювала з облтелерадіокомітетом.

У 1969-74 роках Наталя Єрмоленко вчилася на факультеті журналістики Київського держуніверситету ім. Т.Г. Шевченка. З 1978 року працювала на Українському телебаченні.

 

Презентація книги - 20 травня о 15.30 год. у Черкаському обласному краєзнавчому музеї (вул. Слави,1).

 

 

Фото (обкладинка книги) та інформація: Черкаський обласний краєзнавчий музей 

Поділіться з друзями: