Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Трав 2014

Щастя і продуктивність

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Який найкращий спосіб зробити ваших співробітників більш продуктивними? Є проста відповідь - зробити їх щасливими. Економісти і дослідники проводять різні експерименти і тести, щоб визначити, чи справді щасливі співробітники працюють краще. Тож щастя - це не лише душевна, емоційна сфера, це - реальний ключ до успіху в бізнесі.

Під час останніх лабораторних випробувань вчені виявили, що щастя робить людей приблизно на 12 % більш продуктивними.

Це дослідження повинне з'явитися в наступному номері The Journal of Labour Economics (журнал з економіки праці). Дослідження було проведено професором Ендрю Освальдом (Andrew Oswald), Євгеніо Прото (Eugenio Proto) і Даніелем Сгроєм (Daniel Sgroi) з кафедри економіки в університеті Воріка (Warwick) у Великобританії.

У дослідження були включені чотири різні експерименти за участю більш ніж 700 осіб. У ході експериментів учасникам показували комедійний фільм або ж пригощали їх безкоштовним шоколадом, напоями та фруктами. Інші були допитані щодо останніх сімейних трагедій, щоб оцінити, наскільки більш низький рівень щастя пов'язаний з низьким рівнем продуктивності.

 

Дослідження чітко показало зв'язок між щасливим працівником і його більш високою продуктивністю. Ендрю Освальд досліджував такі компанії, як Google і дійшов до наступного висновку: "Такі компанії, як Google вклали більше в підтримку співробітників і в результаті задоволеність працівників зросла. У компанії Google вона зросла на 37 %. Науково-контрольовані заходи, які роблять працівників щасливішими, дійсно окупаються." Рушійна сила продуктивності в тому, що щасливіші працівники використовують час більш ефективно, збільшуючи швидкість, з якою вони можуть працювати без шкоди для якості. Така ж картина з'являється під час чотирьох різних експериментів. Дослідження дає деякі рекомендації для управління в усіх видах організацій. Фактично висновки дослідження корисні для роботодавців та політики просування.

Один з провідних експертів з цього питання - Шон Ейкор (Shawn Achor), автор Переваг щастя (The Happiness Advantage), який вважає, що найбільша конкурентна перевага в сучасній економіці - це позитивний і зацікавлений колектив. Ейкор був керівником курсів для психологів "Курси щастя Тал Бен-Шахара" в Гарварді. Він виявив, що уроки, вивчені там, можуть також бути застосовані до організацій. "У світі бізнесу, працюючи з лідерами, я почав виявляти, що деякі з тих же принципів, які викликали високий розвиток студентів Гарварду, були тими самими принципами, які використовували лідери, щоб стати більш успішними", - сказав Шон Ейкор.

 

 

Переклад НародUA

Джерело http://www.financialexpress.com/

Фото stepanadrian.ro

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему