Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Квіт 2014

Як наблизити до себе цілий світ

Автор 
Читайте більше в рубриці Мандри
 

Черкасця Вадима Рекуна навряд чи можна назвати досвідченим мандрівником. Він не провів кілька років на кораблі, здійснюючи навколосвітню подорож, не проїхав кільканадцять країн на велосипеді, не підкорив Південний полюс. Його історія може здатися дуже типовою, адже, не дивлячись на те, що рано чи пізно він хотів би таки об'їздити увесь світ, поки що він побував лише в Індії, Росії та Польщі. Саме Індія, батьківщина йоги, шахів та буддизму, зачарувала Вадима. Сьогодні Вадим Рекун реалізує проект доставки мандрівниками petope.net.

– Мальовнича природа – це не найдивовижніше в Індії. - розповідає мандрівник. - От що справді дивує та надихає – це атмосфера первозданності та автентичності. І, звичайно, індуси. Якщо вас колись занесе подалі від курортних місцин, ви здивуєтеся, наскільки цікаві тамтешні люди. Жителі сіл та маленьких містечок щиро радіють, коли до них навідуються гості з іншого континету, вони надзвичайно привітні. З цієї поїздки я привіз багато саморобних сувенірів, які мені подарували місцеві. Це немов привезти з собою частинку країни, в якій побував.

Вадим зізнається, що перед поїздкою друзі та знайомі «позамовляли» собі сувенірчики з Індії. Він із задоволенням купував подарунки для друзів, відчуваючи при цьому особливу радість, адже купити щось в місцевих магазинах або на базарі – це справжній ритуал.

– Звісно, багато хто просив привезти щось їз Індії, - усміхається Вадим, - це ж зовсім інший континент, я б сказав навіть інший світ. Сам процес купівлі – безцінний. Коли покупець торгується, це не вважається чимось поганим. Поговорити про буденні речі під час таких торгів – це звична справа.

Окрім різних сувенірів, з Індії можна привезти різноманітні прикраси, одяг та інші вироби з шовку або кашеміру, чай та спеції. Коли Вадим повертався додому, то зі здивуванням помітив, що, не дивлячись на те, що він купив багато подарунків, у його валізі ще залишився вільний простір.

– Я справді здивувався, - каже Вадим. – саме тоді в мене народилася цікава ідея. А що, якби була така служба, яка б допомагала людям отримувати якісь речі з інших країн за допомогою мандрівників? Наприклад, якщо я живу в Черкасах, але збираюся до Штатів, то хіба б я не міг привезти якийсь товар звідти для тих, хто живе в моєму місті? Це ж значно дешевше, ніж замовляти в інтернет-магазині. Якщо доставка мандрівниками набере обертів, то світ стане набагато ближчим.

Вадим втілив свою задумку, і зараз сайт доставки мандрівниками petope.net радіє новим користувачам.

– Наш сайт багатомовний, бо ми прагнемо знайти користувачів у кожній країні світу. Користуватися ресурсом легко, просто й безкоштовно. Про всі деталі доставки замовник та мандрівник домовляються особисто. Звісно, мандрівникові буде приємніше допомогти вам за винагороду. Але якою вона буде, вирішувати лише вам. Ви можете не лише подякувати матеріально, а й, наприклад, забрати мандрівника з аеропорту, показати йому місто (якщо він немісцевий) чи смачно нагодувати. Вирішувати вам. Врешті-решт, девіз petope.net - просто знайдіть один одного. Отримуючи необхідний товар з іншого міста або країни або допомагаючи з доставкою під час подорожі, ви маєте можливість зав'язати цікаві знайомства та навіть знайти друзів. А це набагато цінніше, аніж просто отримати бажаний товар з-за кордону.

 

 

Фото надане автором

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему