Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Квіт 2014

У Корсунь-Шевченківському викрали майданівця зі «Свободи» Василя Сергієнка

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

4 квітня приблизно о 20.30 год. у Корсунь-Шевченківському був викрадений активіст Майдану, "свободівець" Василь Сергієнко. На нього напали в дворі власного будинку. Про це повідомляє прес-служба черкаської обласної "Свободи". Представники партії назвали викрадення журналіста й активіста переслідуванням за громадянську позицію та критичні статті про Геннадія Бобова, олігарха місцевого рівня, друга екс-губернатора Сергія Тулуба.

Про викрадення повідомила мати Василя Сергієнка. У дворі, де був викрадений активіст і журналіст, виявлені сліди крові. Крім того, кров виявлена і на дорозі від будинку Сергієнка. На даний момент міліція веде слідчі дії.

Черкаська обласна «Свобода» називає викрадення реваншистськими діями Партії регіонів та олігархічних сил Черкаської області. Василеві Сергієнку, за інформацією "Свободи", неодноразово погрожували, зокрема й через статті про бізнес землевласника, місцевого олігарха, нардепа від Партії регіонів Геннадія Бобова. Тому викрадення Василя Сергієнка пов’язують саме з Бобовим. Крім того, з Геннадієм Бобовим партійці пов’язують формування так званих «народних рад» в Корсунь-Шевченківському районі, які намагалися перешкодити створенню опозиційних народних рад і діяли разом із озброєними "тітушками".

Голова обласної "Свободи" Юрій Ботнар, звертаючись до регіоналів і міліції, вимагає, щоб Василя Сергієнка негайно звільнили, а винних у нападі, суворо покарали. "Якщо справедливого слідства та суду не відбудеться, громада завжди має найлегітимніше право на власний, народний суд за законами революційного часу» - сказав Ботнар.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему