Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

26 Бер 2014

У Черкасах - свято футболу, якого вже не бачили 20 років

Читайте більше в рубриці Новини - коротко

26 березня на Центральному стадіоні міста Черкас відбувся поєдинок між командами ФК «Славутич» (м. Черкаси) та ФК «Нива» (м. Тернопіль) за участь у 1/2 фіналу Кубку України. Черкаські футболісти у напруженому матчі вибороли право грати в півфіналі кубкової першості. Такого свята футболу Черкаси не бачили 20 років. Перед матчем стадіон вшанував героїв Небесної сотні. Під час матчу вболівальники, які прийшли на поєдинок із державними прапорами та стягами УПА, співали "Червону Руту" та інших пісень.

Перший тайм закінчився з рахунком 1:0 на користь Черкас. А от у додатковому періоді другого тайму суперник зрівняв рахунок.  Внаслідок того, що матч закінчився в нічию, оголосили додаткові два тайми по 15 хвилин. За це й час нічого не змінилось. Тому гравці виконали серію пенальті, по закінченні якої рахунок змінився на 5:4, що означало перемогу ФК «Славутич».

Треба зазначити, що матч розпочався з хвилини мовчання в честь загиблих Героїв Майдану. Стадіон час від часу викрикував речівки «Слава Україні» та «Героям Слава», була присутня символіка УПА та Незалежної України. Вражав запальний настрій вболівальників і так званих «ультрасів». Молодики, роздягнувшись до пояса, підтримували команду українськими піснями, зокрема «Червоною рутою», «Україною». Також вони намагалися співати вірш Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий» як своєрідний символ команди "Славутич".

Арена була переповнена вболівальниками і тими, хто просто прийшов за компанію з друзями. За словами фанатів з досвідом, останній раз таким стадіон бачили років 20 тому. На честь події у кінці матчу глядачам подарували переможний феєрверк.