Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Вер 2013

Лікарняні клоуни в онкодиспансері відкрили новий навчальний рік

Читайте більше в рубриці Фоторепортаж
 

17 вересня лікарняні клоуни для дітей, які лікуються в Черкаському обласному онкологічному диспансері, організували свято початку навчального року. Дітям лікарняні клоуни, окрім сміхотерапії, підготували різноманітні подарунки, як от олівці, розмальовки з наліпками, гелієві кульки тощо. Жіноча команда черкаських лікарняних клоунів влаштувала для дітлахів, які перебували в онкодиспансері, забаву не лише в приміщенні дитячого відділення диспансеру. Так, поки лікарняні клоунеси Рафалялька та Кнопа гралися з дітками в Обласному центрі дитячої онкології та гематології, уже відома Домісолька й Капітошка готували шоу на вулиці. Головним об'єктом шоу став автомобіль згаданої клоунеси Рафаляльки. Власне, саме його діти, які змогли вийти з відділення, розмальовували всілякими чудернацькими котиками-собачками-ведмежатами, смайликами, кульками, прапорцями... і навіть надписами "Я люблю Україну!". Головними митцями автомобільного живопису стали Катя, Таня і Паша.

А ще черкаські лікарняні клоунеси робили різноманітні фігури з "довгих кульок" і так далі. Врешті, після розмальовування Катрусею, Павлом і Танею автомобіля лікарняних клоунів усі дружно запустили в небо гелієві кульки.

 

DSC 8934

DSC 8959

 

До свята приєднався і поважного віку (73 роки) чоловік, який також проходить лікування в онкодиспансері. Він разом з усіма радів, жартував, розповідав якісь свої історії і бідкався, щоб невідомий власник розмальованого автомобіля не з'явився раптом і не вчинив переполох.

 

DSC 9125

 DSC 8991

 

Таким чином, повеселили лікарняні клоуни не тільки дітей. У той час, як діти розмальовували фарбою авто, Рафалялька, наприклад, питала довколишніх: "Це не ваш автомобіль?". Крім того, клоунеси пропонували іншим водіям розмалювати і їх чотириколісних. Дві жіночки, які під'їхали на машині й зупинилися поруч із "витвором мистецтва", із радістю долучилися до масової арт-терапії, намалювавши на прикрашеному дитячими малюнками і написами авто кілька кульок. Вони навіть погоджувалися, щоб "прикрасили" і їх автомобіль, однак клоунеси обмежились жартами, відклавши розпис чужого транспорту "на наступний раз".

 

DSC 9043


DSC 9062

DSC 9067

DSC 9073

DSC 9076

DSC 9083

DSC 9088

DSC 9093

DSC 9094

 

Щоправда, були такі водії-лікарі, які серйозно перейнялися долею своїх чотириколісних "друзів"... Але все завершилося добре.

 

 

Поділіться з друзями: