Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Лист 2012

Школярів запрошують у «Книжкові мандри»

Читайте більше в рубриці Культура
 

Конкурс «Книжкові мандри»  проводиться серед учнів 4–6 класів загальноосвітніх навчальних закладів України. Змагання відбуваються на основі знань творів відомих українських та зарубіжних письменників.

Молодіжна громадська організація «Книжковий маестро» розпочала в Черкасах серію казкових мандрівок із книги видавництва Івана Малковича «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» – «Чарлі і шоколадна фабрика» Роальда Дала. Учасникам конкурсу необхідно прочитати цю книгу і подати заявку на участь. Якщо прочитає весь клас або більшість учнів, змагання проводитимуться у класі, якщо ж прочитає хтось один, нехай подає заявку, тоді конкурс буде у дитячій обласній бібліотеці Черкас.

 

Днями «Книжковий маестро» завітав до загальноосвітніх шкіл №31, №1 та №3.

 

«Учні 4-5-тих класів цих шкіл із захопленням прочитали книгу «Чарлі і шоколадна фабрика».  Дітки зізнавалися, що почали читати вже інші твори цього ж автора, настільки їм сподобалася книга. Цікаво, що міська гімназія №1 не знала про такого автора до конкурсу. Усі готувалися до «Книжкових мандр» по-різному. Наприклад, у школі №31 вчителька на перерві читала діткам книгу», – говорить Людмила Фіть, організаторка та співзасновник МГО «Кижковий маестро».

 

«Книжкові мандри» прищеплюють любов до книги діткам, розвивають маленьких читачів, зацікавлюють до пізнання, мислення. Організатори підготували у рамках програми різноманітні завдання, тому, окрім питань про твір, дітки складали пазли, розгадували ребуси, із заплющеними очима перевдягалися у шпигунів, розповідали віршики про людські недоліки, ділилися враженнями та думками… Але не будемо розкривати усіх секретів «Книжкових мандрів», адже попереду ще багато учасників, які змагатимуться у конкурсі.

 

Наступний твір для «Книжкових мандрів» - детектив сучасного українського автора Андрія Кокотюха «Таємниці зміїної голови».

 

Кожен клас дарує книгу, а всі зібрані книги МГО «Книжковий маестро» віддає одній із черкаських бібліотек.

 

Організатори чекають ваших заявок. Дізнатися детальну інформацію та подати заявку на участь можна за телефоном (097) 459 90 70 або на сторінці http://vk.com/public45600156

 

Фото надане МГО «Книжковий маестро»

Поділіться з друзями: