Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лист 2012

Після ялинок на Соборній площі Черкас взялися за дерева біля художньої школи

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах другий день рубають дерева біля художньої школи імені Данила Нарбута по вулиці Хрещатик. Сьогодні, 7 листопада, порізані дерева вже "пакують" у вантажівку. Це - вже другий резонансний зруб дерев у центрі Черкас після нещодавньої "ліквідації" ялинок на Соборній площі. НародUA побував на місці подій біля художньої школи імені Данила Нарбута, зустрівши агресію з боку виконавців вирубки, тобто представників приватної фірми. Спершу якийсь чоловік заборонив НародUA фотографувати вирубку, постійно провокуючи конфлікт. Він так і не представився і відмовився відповідати на будь-які питання, тобто пояснювати, на яких підставах здійснюється вирубка дерев. Урешті, через 10 хвилин агресивний керівник робіт пояснив, що він настільки "неспокійний" через постійні претензії жителів міста, в тому числі мікрорайону.

Представник приватної фірми, яка здійснює вирубку біля художньої школи імені Данила Нарбута в Черкасах, все ж відмовився називатися, як і називати фірму. Він розповів, що всі дозволи на вирубку дерев у них є, і рубають вони "сорняки". На питання про те, чому ж на землі лежать "здорові" гарні дерева, чоловік запевнив, що вони - нездорові і стояли під кутом 45 градусів, тобто в будь-який момент могли впасти.

За його словами, є акти екологічної експертизи про те, що дерева загрожують безпеці громадян і підлягають вирубці.

Виконавці вирубки дерев стверджують, що вчора, 6 листопада, їх уже перевіряла обласна екологічна комісія, і не виявила ніяких порушень.

 

З іншого боку, мешканці сусідньої багатоповерхівки обурювалися вирубкою дерев і висловили НародUA думку, що ділянку очищують, можливо, для будівництва.

 

Наразі НародUA чекає коментар від посадовців Черкаського міськвиконкому.

 

DSC 6294DSC 6297DSC 6299DSC 6301DSC 6305DSC 6308DSC 6311DSC 6315DSC 6318DSC 6320DSC 6322

 

Продовження читайте тут - "Дерева біля художньої школи рубає приватна фірма, яка орендувала тут ділянку".

Поділіться з друзями: