Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Лист 2012

Галина Мовчан зняла побої після штурму «Беркутом» ОВК № 197

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

65-річна пенсіонерка Галина Мовчан сьогодні вранці зняла побої. Вона була присутня біля окружної виборчої комісії № 197 в Каневі, коли о 5 годині ранку туди ввірвалися «беркутівці».

«Ми знали, що на нас нападатимуть, це ж уже не раз було. Але цієї ночі спочатку приїздило авто в розвідку, щоб подивитися, скільки нас. Коли автовокзал відкрили о 5 годині, ми зайшли в ту частину, де знаходяться бюлетені і охороняли їх. Коли автобус з «Беркутом» приїхав, ми заблокували двері в кімнату, де знаходилися бюлетені. Проте вони пішли в кімнату, де зберігалися протоколи. Тоді ми хотіли не випустити їх із приміщення. Нас було душ 20. Ми почали двері притримувати, але вони двері вибили, розкидали нас. Я зараз знімаю побої, бо побили руки і в животі щось болить. Багатьох хлопців по спинах били. Мені тільки по руці дуже попало кийком, а тоді штовхнули, то я вдарилася об цемент», - розповіла в коментарі НародUA Галина Мовчан.

 

Зараз жінка перебуває у Канівській районній лікарні. Вона вже пройшла ультразвукове дослідження.

 

«Вирішила зняти побої. Бо що ж це за безпредєл, як же нашим дітям жити? Рука болить і в животі болить, але наче лікарі кажуть, що нічого не поламано і не відбито. Я захищаю своє волевиявлення, бо що ж це за розбій такий?! Мені 65 років, я пенсіонерка, але я за своїх дітей вийшла. Бо в мене діти, внуки, правнук один вже є, і я хочу, щоб вони жили в нормальній країні, а не в такій страшній. Дочка мене не пускала – каже: «Мамо, не йди, бо на похорон грошей немає». Але я пішла», - зізналася пенсіонерка. Вона кожного дня чергувала біля ОВК хоча б по кілька годин. Каже, що бачила вже не один «штурм», бо кілька разів залишалася на чатах біля будівлі автовокзалу вночі.

 

«Я була спостерігачем, знаю, які наші результати, ми майже на 5 тисяч перемагаємо, то за що нас карать? І чого ми не можемо визнати переможцем того кандидата, який дійсно переміг? Зі мною була жіночка, як звать – не знаю, але у неї розірвали пальто і дуже сильно побили. Вона ще кийок вирвала у «беркутівця» і не віддала. Але побоялася знімати побої. А я вирішила, що якщо боротися, то до кінця. Що буде, те буде. А буде, як Бог дасть», - сказала Галина Мовчан.

 

Нагадаємо, що в Управлінні МВС України в Черкаській області повідомили, що силового протистояння між правоохоронцями та канівчанами не було, і що «за допомогою до лікарів ніхто з присутніх не зверталися».  

 

 

Фото: siver.com.ua

Поділіться з друзями: