Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лист 2012

В ОВК 197 округу в Каневі надзвичайна ситуація

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

В окружній виборчій комісії № 197 в Каневі склалася надзвичайна ситуація. Як повідомив НародUA депутат Канівської міськради Юрій Гамалій, зникли фактично всі члени комісії, зокрема й представники Богдана Губського, а також голова комісії. Також зникли комп'ютерники, які вводять результати голосування в базу даних, а також передають ці дані в ЦВК.

Крім того, як стверджує Юрій Гамалій, дані на сайті ЦВК, де з'явилася інформація про перемогу Богдана Губського, абсолютно викривлені. Мовляв, зранку 5 листопада на сайті ЦВК різко помінялися дані на всіх дільницях округа.

 

Юрій Гамалій:

- О восьмій годині ранку на сайті ЦВК з'явилися повністю спотворені цифри. Починаючи від першої дільниці і закінчуючи останньою. Також на окружній виборчій комісії зникли комп'ютерщики. За даними СБУ, коли в них була зміна чергових десь півшостої ранку, тоді комп'ютерщики пішли пити чай. З того часу їх немає. Немає жодного з членів ОВК з команди Богдана Губського. Немає голови комісії. 

Є підозри, що немає печатки і забрані виборчі протоколи, які знаходилися в сейфі в кімнаті біля серверної. 

У Каневі зараз у зв'язку з цими подіями люди збираються біля ОВК. Приїжджають члени ДВК, які ще не поздавали уточнені протоколи. Вони чекають членів ОВК в залі засідань.

З членів ОВК була лише одна представниця - Наталія Сікан.

Десь на початку третьої години ранку було помічено і складено акт про те, що дані по дільниці 710714 були змінені, починаючи від кількості тих, хто проголосував. Зросла кількість голосів за всіх кандидатів, крім Даценка. Комп'ютерщик запевняв, що він помилково щось зробив, але потім змінив дані на правильні...

Я телефонував дружині голови окружної комісїї, яка десь тиждень тому почала працювати в приймальні міського голови секретарем. Я цікавився, де її чоловік і просив, щоб вона йому зателефонувала. Вона відмовилася йому телефонувати і заявила, що чоловік - на роботі в окружній комісії. Сказала, що вона з ним не зв'язується навіть по домашнім справам. Тоді я сказав їй, що в такому випадку може разом із чоловіком і сином тікати з Канева, бо люди невідомо що можуть зробити.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему