Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лист 2012

Черкащанина, який розбещував дитину, засудили на 5 років

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Чоловік, який розбещував дитину, нарешті отримав справедливе покарання. Черкащанина, який знущався над 6-річною дівчинкою, засудили до п’яти років позбавлення волі.

 

Про це повідомляє Міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла Страда-Україна».

 

У кримінальній справі щодо сексуального насильства над малолітньою дитиною нарешті поставлена крапка. Справа перебувала на супроводі Центру «Ла Страда-Україна» з липня 2011 року.

 

Як повідомляв НародUA, Придніпровський районний суд Черкаської області виніс рішення, яким визнав винним чоловіка у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України - розбещення малолітньої дитини, і при цьому застосував ст. 75 КК України, якою відстрочив виконання вироку суду на 3 роки, тобто злочинець отримав умовне покарання замість реального. Мотивацією суду першої інстанції було наступне: «за місцем роботи характеризується позитивно», «раніше не судимий».

 

Захисники дитини подали скаргу до Апеляційного суду Черкаської області, який своїм рішенням від 1 листопада 2012 року змінив рішення суду першої інстанції і засудив чоловіка до п’яти років позбавлення волі, а також збільшив суму моральної компенсації.

 

«Рішення є революційним для даної категорії справ, оскільки, як показує практика, судді найчастіше застосовують ст. 75 КК України, що фактично дозволяє злочинцям уникнути покарання за вчинення такого страшного злочину, як розбещення дитини. Не виключно, що буде подана касаційна скарга. Тоді будемо відстоювати право дитини бути вільною від сексуального насильства у касаційній інстанції», - повідомляють у Міжнародному жіночому правозахисному центрі «Ла Старада-Україна».

 

 

Фото londyn24.co.uk

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему