Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лист 2012

Окружна виборча комісія 194-го округу вирішила перераховувати голоси

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Окружна виборча комісія округу № 194 вирішила перераховувати голоси, відтягуючи таким чином оголошення результатів виборів по одномандатному виборчому округу, де перемагає опозиційний кандидат Микола Булатецький. Як повідомили представники черкаської опозиції, суди засипали скаргами представники провладної Валентини Жуковської, за якою нібито стоїть олігарх Дмитро Фірташ. Очевидно, Валентина Жуковська, конкурентка опозиціонера Булатецького, розуміючи, що попри витрачені мільйони не переможе, вирішила зірвати вибори в окрузі. Крім того, скарги на діяльність виборчих комісій, які сьогодні змушені розглядати суди, подають в цьому окрузі також представник Партії регіонів Віктор Парамонов та Партія регіонів як виборчий суб'єкт.

Водночас, як повідомили в опозиції, ні представники Жуковської-Фірташа, ані інші провладні кандидати та сили не надали будь-яких доказів порушень на дільничних виборчих комісіях. Тож суди переносять судові розгляди справ, таким чином відтягуючи оголошення результатів виборів.

Як повідомили НародUA в штабі опозиції, від Валентини Жуковської в суди надійшла 141 скарга, від регіонала Віктора Парамонова - 5, від Партії регіонів - 3.

 

Врешті, як повідомили НародUA, з'явилася інформація про те, що окружна виборча комісія ухвалила рішення не завершувати підрахунок голосів, а здійснити перерахунок на всіх дільницях.

 

Невдовзі ми повідомимо деталі того, що відбувається в ОВК.

Поділіться з друзями: