Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Жовт 2012

У Каневі підтасовують дані й не можуть знайти оригінали протоколів ДВК – «Опора»

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

В окружній виборчій комісії № 197, що в місті Канів Черкаської області, виявлено два проблемні протоколи по одномандатному виборчому окрузі. Зокрема, у протоколі дільниці № 710897 (м. Канів) були виправлені дані коректором на користь Богдана Губського, кандидата-мажиритарника, який йде самовисуванням, і на цей момент перемагає із незначною перевагою над Леонідом Даценко, кандидатом від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Про це повідомляє громадська мережа «Опора».

 

Як запевняють члени ОВК, якщо представники дільниць надають їм виправлені протоколи, то вони повертають ці документи для доопрацювання, тобто для оформлення протоколів відповідно вимог. Тому виправлені документи коректором вони прийняти не могли, а про те, хто і коли їх відкоригував, працівники ОВК не знають.

 

Окрім цього, були знайдені відмінності у результатах голосування у ДВК № 710888 (м. Канів), зазначених у протоколі і внесених у інформаційно-аналітичну систему «Вибори народних депутатів України» Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори». У цьому випадку у систему було внесено на 1000 голосів більше на користь вже згадуваного вище Богдана Губського (станом на 17.40 дані протоколу ДВК № 710888 були виправлені у системі)

 

Як з’ясувалося пізніше, ОВК також не може знайти усі оригінали зазначених протоколів. Спостерігачі ОПОРИ відразу помітили дуже повільне внесення даних у комп’ютер, що значно затримувало процес. На цей момент в окружній виборчій комісії перебуває народний депутат України від «Блоку Юлії Тимошенко» Андрій Шевченко, який викликав представників правоохоронних органів для з’ясування обставин.

 

Фото: itt-group.com

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему