Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Жовт 2012

У Кам'янці штурмують дільниці

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Кам'янці Черкаської області, зокрема на виборчій дільниці №710232 198-го виборчого округу відбуваються сутички між "новими членами ДВК", які приїхали з інших областей, та місцевими, раніше призначеними. Близько 19-ї години відбувся «прорив» на дільницю №710238 Кам'янки (приміщення школи №3).

Як повідомив керівник окружного виборчого штабу Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ярослав Нищик, нові члени ДВК були призначені під час засідання окружної виборчої комісії в ніч з 27 на 28 жовтня. Але до початку виборів більшість з них не склала присяги члена ДВК, а тому, згідно із Законом, не може приступити до виконання своїх повноважень. Незважаючи на це, деяким з них все ж таки вдалося ще вранці приступити до роботи. Решта рветься на роботу зараз, щоб «правильно рахувати голоси".

Як повідомила прес-служба "Удару", недопущені до дільниць члени ДВК за кілька годин до того збиралися у приміщенні Кам’янської районної державної адміністрації. За попередньою інформацію, там їм проводили «інструктаж»…

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему