Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


28 Жовт 2012

В Умані виявили незаконний "центр підрахунку голосів"

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Сьогодні, 28 жовтня, в Умані, на вул. Садовій виявили незаконний центр підрахунку голосів. В одному з приміщень без вивіски та будь-яких розпізнавальних знаків група молодих людей опрацьовувала дані з виборчих дільниць під прикриттям екзіт-полів. Дані передавалися у штаб кандидата від Партії регіонів Антона Яценка.

Як повідомила прес-служба опозиції, до незаконної схеми були залучені студенти Уманського державного педагогічного університета за письмовим розпорядженням ректорату. Діяльність провадилась в інтересах кандидата від влади Антона Яценка. У приміщенні "центру підрахунку голосів" виявлено списки виборців, «чорну» бухгалтерію, незаконні розпорядження керівництва ВНЗ з «мокрими» печатками.

Як стало відомо, одразу після відкриття  виборчих дільниць біля виходу з дільниць з'явилися молоді дівчата, які запитували людей за кого з кандидатів та за яку партію вони проголосували. На запитання хто вони і звідки вони відповідали, що роблять екзит-пол і працюють від організації «Гарно Україна». Дівчата не могли пояснити, хто їх найняв на роботу, де їхнє представництво в Умані та хто в них головний. Вдалося лише з'ясувати, що інформацію вони надають у приміщення, яке знаходиться на вулиці Садовій.

"До нас надійшла інформація, що працює незаконний центр з паралельного підрахунку голосів... За цією інформацією зібрані дані передавали на штаб Антона Яценка. Коли зайшли в приміщення, то дійсно побачил,и що сім осіб опрацьовує дані, отримані з дільниць. Також там був агітаційний щит Антона Яценка та агітаційна продукція" - повідомив кандидат в народні депутати Максим Поляков.

На місце викликали працівників міліції, які спочатку відмовлялися приймати заяву про злочин. Тільки після приїзду слідчо-оперативної групи почалася робота працівників міліції. При цьому вони по телефону отримували вказівки від свого керівництва. Працівники центру пояснити, що вони роблять і хто їх взяв на роботу не могли. Знайти фірму з назвою «Гарно Україна», яка б займалася соціологічними опитуваннями, не вдалося.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему