Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Жовт 2012

«ВІККА» просить Булатецького не «самопіаритися» на бренді каналу

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Телекомпанія "ВІККА" відкидає звинувачення кандидата в нардепи Миколи Булатецького в перешкоджанні "вільного доступу" до ефіру каналу 26 жовтня, коли політику було відмовлено в уже проплаченому ефірі. Керівництво "ВІККИ" заявило, що пан Булатецький, як і інші кандидати, мають рівний доступ до каналу, який продовжує "крутити" ролики політика.

Зокрема, про це йдеться в поширеній "ВІККОЮ" заяві за підписом генерального директора Любові Правдіної.

 

ЗАЯВА

 

Телеканал «ВІККА» – за чесні та прозорі вибори! Ця позиція є непохитною впродовж 21 року існування телеканалу. Парламентські вибори 2012 року не є винятком. Уже з перших днів виборчої кампанії ми уклали угоди з усіма кандидатами в народні депутати України, які бажали вести політичну агітацію на нашому телеканалі. І умов цих угод ми дотримуємося.

В останній тиждень виборчих перегонів склалася абсурдна ситуація. Більшість кандидатів бажала виступити перед глядачами саме в період із 24 по 26 жовтня. Тому й виникла проблема браку ефірного часу для політичної агітації. Телеканал був змушений вилучити із сітки мовлення декілька прямих ефірів. Про що ми повідомили кандидатам. Удячні тим, хто з розумінням поставився до цього.

Кандидат у народні депутати України Микола Булатецький дуже вразливо сприйняв відмову телеканалу «ВІККА», звинувативши керівництво в «перешкоджанні вільному доступу його як кандидата до телеканалу «ВІККА». На наш погляд, це – безпідставне звинувачення. Оскільки телекомпанія впродовж виборчої кампанії надала кандидату в народні депутати України Миколі Булатецькому близько двох годин ефірного часу. Зокрема, пан Микола мав 10-хвилинні ефіри щочетверга. А агітаційні ролики цього кандидата телеканал транслюватиме до 26 жовтня (включно).

Тому телеканал «ВІККА» наполегливо просить кандидатів у народні депутати України не використовувати його бренд із метою самопіару та підвищення власних рейтингів.

 

Генеральний директор ТОВ

ТРК «ВІККА»  Любов Правдіна

 

Фото bazarbratsk.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему