Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Жовт 2012

У Черкасах святкують останній день агітації

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Міський голова Черкас Сергій Одарич, зустрічаючись із трудовим колективом мерії сьогодні вранці, привітав усіх зі святом і дав доручення на ранок завтрашнього дня, 27 жовтня, замінити виборчу агітацію соціальною рекламою.

«Вітаю з останнім днем виборчої агітації», - сказав мер. Він також нагадав директорові департаменту житлово-комунального комплексу Олександрові Риджаничу про те, що завтра - «чорний день» для комунальників, оскільки доведеться почистити від агітаційних листівок усе місто.

 

«Також я звертаюся до муніципальної інспекції та до Оксани Поліщук (начальник відділу дизайну міського середовища та реклами – НародUA) з проханням прослідкувати, щоб з усіх біл-бордів зняли політичну рекламу. І треба підтримувати ці біл-борди в нормальному стані. Місто не повинне бути обдерте, як після війни. Борди треба заклеїти або соціальною рекламою, або чистим папером, щоб там не виглядав ніс одного кандидата, а з іншого боку – вухо іншого», - сказав Сергій Одарич, наголосивши на тому, що потрібно привести до ладу усі біл-борди, на яких сьогодні останній день «красується» виборча агітація.

 

Фото: socialism-vk.livejournal.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему