Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Жовт 2012

"Свобода" заявляє, що в Умані готується "мукачівський сценарій"

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаські "свободівці" вимагають до вечора 26 жовтня опозиційним силам нарешті визначитися з єдиним "противладним" кандидатом в Уманському, 200-му виборчому окрузі. Так, керівники черкаської "Свободи" констатують, що в боротьбі представника "Фронту змін" Максима Полякова та представника "Батьківщини" Павла Костенка може перемогти провладний мільйонер Антон Яценко. А останній з'їзд "Батьківщини" не ухвалив жодного рішення з цього приводу, "фактично легітимізувавши ситуацію". Крім того, "свободівці" заявили, що влада підтягує до Умані "бойовиків" для того, щоб фальсифікувати вибори.

Тому керівник Черкаського обласного виборчого штабу ВО «Свобода» Едуард Леонов, очільник Черкаської обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар, а також голова Уманського окружного виборчого штабу ВО «Свобода» Сергій Яремчук вимагають кандидатів до вечора 26 жовтня зібратися на круглий стіл та висунути єдиного опозиційного кандидата.

 

"Свободівці" констатують, що місцеві організації «Фронту Змін» та ВО «Батьківщина» на території ТВО № 200 не працюють злагоджено, а забезпечують виборчі кампанії лише своїх однопартійців.


Така ситуація, як стверджують представники "Свободи", призвела до загрози перемоги на виборах провданого Антона Яценка.

Як повідомила "Свобода", влада відверто готує «мукачівський сценарій» в Умані, завозячи бойовиків для захоплення дільниць.

Тому «Свобода» оголосила "загальну мобілізацію українців" з протидії фальсифікаціям і створила відповідний штаб. 

 

 

Фото terebovlia.net.ua

Поділіться з друзями: