Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Жовт 2012

Прокуратура й екологічна інспекція розслідуватимуть вирубку сторічних дубів у Верхнячці

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Христинівська районна державна адміністрація звернулася до прокуратури району, а також Екологічної інспекції області з проханням розслідувати законність вирубки 13 сторічних дубів у селі Верхнячка цього району Черкаської області.

Про це ІА AGRONEWS повідомив голова Христинівської РДА Володимир Сидорчук.

Він також підтвердив, що селищна рада Верхнячки також не давала згоди на вирубку 13 сторічних дубів.

 


«В ході розгляду звернення управління агропромислового розвитку райдержадміністрації направило запит до Верхняцької селищної ради з проханням повідомити чи надавався виконавчим комітетом селища дозвіл на порубку дерев Уманського Держлісгоспу. У відповідь на запит виконавчий комітет селищної ради повідомив райдержадміністрацію про те, що дозвіл на порубку дерев не надавався. Крім того, було встановлено, що земельна ділянка, на якій здійснено порубку дерев, перебуває в постійному користуванні Уманського Держлісгоспу».
Враховуючи те, що Христинівська райдержадміністрація не наділена повноваженнями щодо розслідування фактів, повязаних з незаконною порубкою лісу, 18 жовтня 2012 року були направлені відповідні клопотання до прокуратури Христинівського району та Екологічної інспекції в Черкаській області», - зазначив Володимир Сидорчук.

 

 

Фото uk.wikipedia.org

Поділіться з друзями: