Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


24 Жовт 2012

Влада незаконно заклеїла білборди Рудика

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаська обласна влада незаконно заклеїла рекламні білборди кандидата в нардепи по 198-му виборчому округу від "Свободи" та об'єднаної опозиції "Батьківщина" Сергія Рудика передвиборною агітацією Партії регіонів. У свою чергу, кандидат вимагає від черкаського губернатора негайно повернути білборди. Крім того, "свободівці" подали звернення в прокуратуру, вимагаючи знайти винних і притягнути їх до відповідальності за порушення виборчого законодавства.

Як повідомила прес-служба черкаської обласної "Свободи", в ніч з 22 на 23 жовтня 2012 року вдруге було знищено передвиборну агітацію Сергія Рудика. Цього разу це було зроблено після різкого виступу свободівця у прямому ефірі на радіо.

Сергій Рудик так прокоментував цю подію:

- Прикметно, що заклеювання зовнішньої реклами відбулось саме в ніч з 22 на 23 жовтня – після мого виступу у прямому ефірі на радіо «Рось», в якому я дав коротку, але чітку характеристику тим брудним технологіям, які застосовують, за повного сприяння адмінресурсу, провладні кандидати на окрузі №198. Визначаючи «губернатора всєя Черкащини» Сергія Тулуба як посадовця, який керує адмінресурсом та виборчим процесом взагалі, знаючи, що він проводить свою діяльність на підтримку одного з провладних кандидатів і проти мене, як проти єдиного кандидата від об’єднаних сил опозиції – я звернувся до нього в прямому ефірі, запропонувавши знищити мою зовнішню рекламу в ніч з 26 на 27 жовтня – саме тоді агітація має бути припинена. Проте Сергій Тулуб вирішив зробити це просто зараз, тому вже вночі після виступу мої біл-борди було заклеєно рекламою про «досягнення руїни і долання стабільності» Партією регіонів.
Ми вже звернулись до прокуратури з вимогою розслідувати та притягти до відповідальності винних у порушенні виборчого законодавства. Крім того, ми звернулись із відкритим листом до «губернатора» Сергія Тулуба, в якому виклали своє обурення фактом заклеювання зовнішньої агітації кандидата-свободівця. Закликаю всіх українців і надалі протистояти виборчим фальсифікаціям, які тривають до і чинитимуться під час виборів!

 

Подаємо лист Сергія Рудика до голови Черкаської ОДА Сергія Тулуба.

 

"Шановний Сергію Борисовичу!

У понеділок увечері у прямому ефірі радіо "Рось" я звернувся до Вас із проханням зірвати мої агітаційні біл-борди у ніч з 26 на 27 жовтня, як Ви це зробили у ніч на 11 жовтня. Тоді по трасі Черкаси-Сміла мої плакати дуже швидко і професійно зідрали. Я просив Вас зробити це ще раз, аби у цей час ми самі могли підготуватися до фальсифікацій, які Ви і голови райдержадміністрацій готують проти мене, "Свободи" і "Батьківщини".  

Дякую Вам за оперативність! У ніч із 22 на 23 жовтня мої біл-борди у Смілі на перехресті вул. Жовтневої і Ржевського та 60 років Перемоги і провулку Гастелло вже зірвали і поклеїли на їхньому місці  агітаційні матеріали Партії регіонів.

Але Ви неправильно мене зрозуміли! По-перше, я просив зірвати плакати по трасі Черкаси-Сміла, а не в самій Смілі. А по-друге, не так швидко. У мене ще є кілька днів для агітації. Тому прошу Вас повернути мої агітаційні плакати назад так само оперативно, як Ви їх зідрали! Дякую за розуміння!"

P.S. Прохання обірвати мої агітаційні борди по трасі Черкаси-Сміла у ніч на 27 жовтня лишається в силі. 

 

 

 

Фото надане прес-службою "Свободи"

Поділіться з друзями: