Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Жовт 2012

Володимир Зубик займається підкупом разом з "Орантою"?

Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Від кандидата в нардепи у виборчому округу № 195 і члена Партії регіонів Володимира Зубика в Черкасах роздають ще один "подарунок", який можна кваліфікувати як підкуп. Зокрема, йдеться про подарунковий сертифікат на чотири тисячі гривень, який "трансформується" в готівку після різних нещасних випадків. Водночас із виборцями укладається договір з "Орантою" - записується прізвище та дані особи, якій дарують сертифікат". Подібні страхові подарункові сертифікаті роздавали, в тому числі, по вул. Смілянській, 106/2 у Черкасах.

Чотири тисячі гривень виборцю, який приймає подарунок від Володимира Зубика та "Оранти", виплачують, якщо протягом року в нього відбувся розлад здоров'я або ж спіткала смерть. До розладу здоров'я належить "ушкодження тканин організму", утоплення, теплові удари, опіки, укуси тварин, ураження струмом, отруєння і так далі.

 

orantazubyk2

 

У свою чергу, в черкаській "Оранті" НародUA підтвердили чинність такого подарункового сертифікату. На питання, у зв'язку з чим громадяни раптом отримали такі подарунки, відповідь страхового агента була простою: "у зв'язку з виборами". 

Коли ж НародUA поцікавився, кому ж конкретно черкащани "мають дякувати" за подібну благодійність, то представники "Оранти" так само відверто пояснили: "Володимиру Володимировичу Зубику".

 

НародUA також узяв коментар з приводу "благодійності" Володимира Зубика у Сергія Варича, координатора виборчих програм Громадянської Мережі "ОПОРА" в Черкаській області.

Сергій Варич:

- Я вважаю. що ця діяльність однозначно підпадає під поняття непрямого підкупу. Утім, оскільки це договір і фінансовий документ, тобто сертифікат, який передбачає надання матеріальних ресурсів, коштів, то можна це розглядати і як прямий підкуп виборців. Тому що виборцю надаються певні, так би мовити, фінансові послуги. При чому це супроводжується орієнтацією на певного кандидата. Це не просто "Оранта" робить подарунок, а наголошується, що це -  Володимир Зубик і "Оранта" дарують такий сертифікат.

Зважаючи на малий час виборчої кампанії Володимира Зубика, тобто на те, що він пізно розпочав свою кампанію, його команда починає вдаватися до, м'яко кажучи, незвичних способів підкупу виборців. Оскільки вони не встигають підкупити необхідну кількість виборців напряму, то вони пробують вдаватися до, так би мовити, новітніх методів підкупу. З іншого боку, вони економлять ресурс.Тому що реально ж люди чотири тисячі в руки не отримують. Але уявно якийсь папірчик, де написано "4000 гривень" людині дають. І невідомо, якщо станеться страховий випадок, чи ці кошти будуть виплачені.

Я вважаю, що це - однозначно підкуп виборців. І потрібно, щоб правоохоронні органи та Податкова розслідували цей факт. Потрібно дослідити, хто за все це платить, яким чином надається послуга, як це все юридично оформлено... Чи це оформлено як акція "Оранти", чи оформлено якось інакше. Питання - хто юридично робить ці всі подарунки? Тому що в нас по закону подарунки також мають оподатковуватись. Тобто ті люди, які приймають подарунки, мають усвідомити, що пізніше до них може прийти Податкова і вимагати сплатити податок.

 

Поділіться з друзями: