Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Жовт 2012

Тисячу доларів щомісяця платять Черкаській ОДА районні "земельники"?

Автор  Іван Федотов
Читайте більше в рубриці Резонанс
 

Керівники районних відділень земельних ресурсів Держземагентства у Черкаській області неофіційно платять щомісяця в обласне земельне управління тисячу доларів. Про це повідомив НародUA Іван Федотов, пославшись на свої джерела інформації в адміністраціях.

Крім того, відповідний матеріал опублікований на сайті "Хайвей".

Джерела інформації в адміністративній вертикалі стверджують, що всі керівники районних управлінь земельними ресурсами написали заяви про звільнення без дати.

Якщо ж деякі чиновники відмовляються платити "дань" - то на їх місце пропонують людей з "темним минулим".

"Данину" також нібито стягують і з сільгоспвиробників та власників земельних паїв, від яких при реєстрації договорів оренди вимагають 150-200 грн за один договір.

 

НародUA не може, очевидно, перевірити інформацію. Та й зробити це фактично неможливо, адже жоден керівник земельного управління сьогодні не підтвердить подібну інформацію, Тому стверджувати, що факти - достовірні, ми не можемо. Однак вважаємо викладений матеріал цікавим і таким, що повинен принаймні викликати перевірки правоохоронних органів.

 

Тож до уваги правоохоронним органам пропонуємо наступний матеріал для перевірки.

 

"У Черкаській області на посаду начальника управління земельгих ресурсів у серпні 2012 року був призначений Карпеєв Микола Михайлович, який змінив свого попередника Лупину І.І.

Як один, так і другий, не є спеціалістами даної галузі, проте є ставлениками правлячої „Партії регіонів”.

Із призначенням останнього на посаду у області розпочата робота не у галузі реформування земельних відносин, а у проведенні торгів при призначенні керівників районних відділів земельних ресурсів.

Так при видачі погоджень означеним керівникам управлінням земельних ресурсів встановлена „такса”, а також щомісячні побори від 1 тис. американських доларів. Крім цього керівники структурних підрозділів, які дали згоду щомісячні побори, написали заяви на звільнення за згодою сторін без дати її написання.

Деякі діючі керівники районних відділів відмовляються від таких стягнень, то проти них організовуються протидії: перевірки роботи, звільнення з посад, на їх місця пропонуються люди з темним минулим (мають декілька судимостей).

Стягнення встановлюються не лише для представників землевпорядної служби області, а й сільгосптоваровиробників, власників земельних паїв, від яких при реєстрації договорів оренди вимагаються кошти в 150-200 грн. за один договір.

Крім цього, листом головного управління земельних ресурсів від 28.09.2012 року № 3738/09-12 встановлено, що перед початком подання звернень до відповідних органів виконавчої влади або місцевого самоврядування щодо отримання земельних ділянок громадянам або юридичним особам, ці матеріали повинні подаватися саме до обласного управління земельних ресурсів, Для чого ?

Слід зауважити про те, що керівник обласного управління у Черкасах - аж із Криму, у Черкаське міськрайонне управління земельних ресурсів призначена особа з Донецької області, у інститут землеустрою також призначена „своя донецька” людина.

На сьогодні робота землевпорядної служби області паралізована. Що далі?"

 

Фото wallpaper-wide.ru

Поділіться з друзями: