Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Жовт 2012

Ліфти у Черкасах масово обкрадають, а міліція не реагує

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

У Черкасах грабіжники масово викрадають кабелі, які з’єднують ліфти із диспетчерськими пунктами. Загалом з початку року злодії "обчистили" понад 80 будинків.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

Усі пограбовані ліфти знаходяться на території Соснівського та Придніпровського СУБів Черкас. Як повідомляє прес-служба, траплялися випадки, що люди, застрягши в ліфті на кілька годин, не могли зв’язатися із диспетчером.


"Така ситуація загрожує здоров’ю і життю жителів. Крадіжки продовжуються. Тому ми звернулися до обласного управління УМВС, адже перед цим скарги до районних відділів міліції не давали результату. Працівники Соснівського СУБу навіть спробували затримати підозрілого чоловіка, який нишпорив біля ліфтових кімнат. Його фото разом із заявою передали правоохоронцям. Проте й донині не відомо, чи був причетний цей чоловік до викрадень", — розповів директор департаменту житлово-комунального комплексу Олександр Риджаніч.
Загалом у Черкасах з початку року вкрадено близько 1,3 км кабелю.

Сьогодні без кабелів перебувають ліфти у 8-ми будинках.

Для того, щоб крадії не змогли дістатися кабелів зв’язку, комунальники вимушені наймати верхолазів, які наново прокладають мережі по зовнішніх стінах будинків. Таким чином можливість викрадення зводиться до мінімуму.

 

Фото tomhmonsen.wordpress.com

Поділіться з друзями: