Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Жовт 2012

Юристи спростовують заяви черкаської прокуратури про законність вирубки сторічних дубів

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Юристи стверджують, що прокуратура Черкаської області надала неправдиву інформацію про те, що вирубка 13 сторічних дубів у селищі Верхнячка Христинівського району відбулася без порушення законодавства. Зокрема, про це заявила адвокат і партнер юридичної компанії «D & S GROUP» Софія Погоріла. На її думку. сторічних дубів зрубали незаконно.

Про це повідомило ІА AgroNews

«...Під вирубку попадають не всі дерева які знаходяться поблизу лінії електропередач, а виключно ті, які загрожують падінням на повітряну лінію, тобто є аварійними. Для того, щоб визначити чи дійсно дані дерева створюють загрозу безперебійній діяльності повітряних ліній, існує затверджений енергопідприємством порядок дій для встановлення факту аварійності. Дуби, які були зрубані по провулку Дзержинського в смт. Верхняка аж ніяк не були аварійними та не несли своїм існуванням ніякої загрози безперебійному функціонуванню ліній електропередач», - зазначила Софія Погоріла.

На думку юриста, станом на сьогодні не надано жодного документа (крім голослівних заяв прокуратури Черкаської області) який би підтверджував, що Христинівський РЕМ Черкаської області звертався до ДП «Уманське лісове господарство» з подібним клопотанням, що між ними існує законно оформлена домовленість вчиняти такі дії, а саме головне документа який підтверджуює, що дані дерева були обстежені компетентними спеціалістами і визначені такими, що загрожують нормальному функціонуванню повітряних ліній електропередач.

«Тому позиція прокуратури Черкаської області виглядає по меншій мірі дивною і викликає додаткові запитання, наприклад, а куди все ж таки поділись стовбури зрізаних дубів, кому і по якій ціні реалізовані чи передані. І хотілося щоб органи Прокуратури в першу чергу стояли на стороні закону, а не заявляли, через інформаційні джерела, на всю країну, що спилювати сторічні живоростучі дуби це дуже добре і за це працівників лісового господарства треба тільки заохочувати», - наголошує адвокат, партнер юридичної компанії «D & S GROUP».

 

Фото uk.wikipedia.org

Поділіться з друзями: