Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Жовт 2012

Валентина Коваленко жалілася, що опозиційних кандидатів не пускають в школи

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Депутат Черкаської обласної ради Валентина Коваленко заявила, що вона як довірена особа одного з опозиційних кандидатів дарувала навчальним закладам Кам'янського району книги "за підтримки" кандидата. Проте після першої такої зустрічі їм відмовили, як заявила сама пані Коваленко, у подібних виступах в двох найбільших селах району. З іншого боку, як зазначила депутат, інших кандидатів в школи пускають.

Зокрема, Валентина Коваленко на сесії Черкаської обласної ради повідомила наступне:

- Ми з колегою з Академії педагогічних наук Ніною Голуб, яка є завідуючою лабораторії з навчання українською мови, є довіреними особами кандидата в депутати Анатолія Семиноги. На День учителя ми у Кам’янці були у трьох школах, поздоровили учителів і передали бібліотечку літератури рідного краю за підтримки кандидата Семиноги. Однак другого дня, коли я уточнювала, в яких селах я бду з письменниками виступати в контексті цього ювілею, мені у двох найбільших селах Кам’янського району відмовили у виступах. Сказали, що після мого візиту (де не було ніякої агітації, а сказано буквально два слова, що ця бібліотечка – за підтримки кандидата), зібрані були культуроосвітні працівники, і сказано було їм, щоби нас не допускати у школи для подібних виступів. І мені відмовили в двох найбільших селах. Якщо говоримо кожного дня про чесні вибори, то доступ до навчальних закладів кандидатів має бути, щоб усі були в рівних умовах. Наприклад, в одній зі шкіл на батьківські збори був запрошений кандидат в депутати Віктор Тимошенко…

 

У свою чергу, губернатор Сергій Тулуб показово розкритикував голову Кам'янської РДА за подібні "нерівні умови" для кандидатів.

"Не знаєте, кого пускати?!" - нагримав на чиновників Тулуб.

 

З іншого боку, закон про вибори народних депутатів забороняє агітацію в навчальних закладах та інших закладах та установах комунальної та державної власності.

 

Попри це кандидати в нардепи і далі порушують цю норму.

Зокрема, окрім випадків, де фігурують Віктор Тимошенко та Вадим Решетняк і про які вже писав НародUA, з'явилося і прізвище Володимира Зубика.

Останній дарує школам різні "подарунки", зокрема це спостерігалося й у 17-й та першій школах Черкас (про що озвучується на батьківських зборах). Крім того, в комунальних закладах роздаються агітаційні матеріали Володимира Зубика, як от в Художньому музеї Черкас. Останнє відкрито відбувалося навіть у "музейну ніч" 12 жовтня 2012 року.

 

Водночас п.4 статті 74 закону про вибори народних депутатів чітко говорить наступне:

"Забороняється розміщення агітаційних матеріалів та політичної реклами на будинках і в приміщеннях органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності".

 

Поділіться з друзями: