Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Жовт 2012

Черкаська "Батьківщина" називає співпрацю з "Ударом" провокацією

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Черкаська "Батьківщина" та її інтернет-ресурси розповсюдили заяву керівника її виборчого штабу й одного з кандидатів, якому "Удар" пропонував знятися з виборчих перегонів на користь "ударівця". Анатолій Бондаренко заявив, що черкаська "Батьківщина" відкидає пропозицію "Удару" і жоден із кандидатів цієї політичної сили не буде знімати свою кандидатуру на користь "ударівців" в Черкаській області. Мовляв, нехай "ударівці" знімають всіх своїх кандидатів в підтримку мажоритарників від "Батьківщини". В свою чергу, Микола Булатецький, надемоційний кандидат від опозиції, на прес-конференції 15 жовтня заявив, що пропозиція "Удару" - провокація.

Зокрема, Микола Булатецький "проїхався" й по колишньому БЮТівцю і нинішньому "ударівцю" Філіпенку:

 

- Мені теж "Удар" запропонував знятися на їхню підтримку, на підтримку конкретного кандидата - Кондратенка. Шо, ви думаєте, я зробив? Я їх в нокаут послав.

"Удар" запропонував знятися нашим кандидатам... Я вважаю, що це - провокація... Наприклад, кандидати Душейко, а за ним і Головко знялися на підтримку третього кандидата, як би самовисуванця від партії регіонів Зубика. Як ви думаєте, хто має шанс там перемогти?

Вони пропонують зняти нашого кандидата Леоніда Даценка... І на користь кого пропонують зняти? Павло Філіпенко. Який пішов в "Удар", кинувши "Батьківщину". Який ніколи в житті рота не відкрив в опозиційному плані. Який єдиний голосував проти того, щоб притягнути правоохоронні органи за порушення кримінальної справи проти Булатецького по турнікетам... Яка опозиція може бути? Воно шо? Лише провокаторам або ненормальним людям незрозуміло... Я оцінюю це як провокацію.

 

 

Фото krasovsky.net

Поділіться з друзями: