Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Жовт 2012

Тягнибока в Черкасах "глушили" музикою

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Олегу Тягнибоку так і не дали в Черкасах приміщення для зустрічі з виборцями. Втім, навіть на Театральному майдані біля драмтеатру "Свободі" перешкоджали проводити зібрання. Так, раптово виявилося, що там в час, коли виступатиме Тягнибок, організовується "дитяче свято". І справді під час виступу Олега Тягнибока біля пам'ятника Шевченку зненацька почала гучно лунати музика, заглушуючи його слова. Втім, після того, як головний "свободівець" різко розкритикував владу регіоналів за подібну "демократію", музика таки припинила лунати.

Врешті, попри доволі холодні умови, Тягнибок поспілкувався з сотнями черкащан. Він пообіцяв повернути до державної власності незаконно приватизовані підприємства, а також вивезені в офшорні зони багатства. Крім того, лідер "Свободи" заявив, що після парламентських виборів і формування опозиційної більшості в парламенті Уряд Азарова піде у відставку, і закінчиться влада "олігархів, бандитів і комуністів". За його словами, невдовзі український народ буде споживати природний газ власного видобутку, а олігархи купуватимуть дорогий російський...

 

Олег Тягнибок


Про більшість

- Нас цікавить тільки більшість, а не просто присутність в парламенті... Може, ще п'ять років тому чи навіть два роки тому ми би і тішилися тим, що проходимо п'ять відсотків і є у Верховній Раді України. Сьогодні нам цього недостатньо. Сьогодні нам треба мати більшість, і цю більшість ми можемо мати разом з нашими партнерами. А для чого вона нам? Якщо в нас буде більше депутатів ніж у Партії регіонів і комуністів, тоді ми зможемо усунути всі негативні наслідки правління режиму Партії регіонів і комуністів. Ми маємо не допустити реваншу диктатури, як це було в 2007 році і через очищення влади розпочати процес всеосяжних змін української держави.

 

Про найперші закони

Що ми зробимо найпершим чином, прийшовши в парламент? Ми ухвалимо закон про імпічмент Президента. Друге - ми ухвалимо цілу низку законопроектів про депутатську діяльність. Це - скасування депутатської недоторканності, це персональне голосування депутатів не картками, а відбитками пальців через дактилоскопічний метод, через сенсорні кнопки... Третє - ми однозначно ухвалимо закон про спрощену процедуру відкликання депутатів, щоб вони знали, що вони мають залежати від громади. 

Ми ухвалимо постанову про відставку Уряду Азарова-Тігіпка-Табачника в повному складі. Ми розпочнемо процес судово-правоохоронної реформи.

 

Про обрання суддів

Судді місцевих судів повинні обиратися громадою. Громада повинна мати право відкликати цих суддів. І має бути закон про персональну відповідальність кожного судді за незаконно ухвалене ним рішення -не бюджетом держави, а зі своєї кишені. 

 

Енергетична незалежність

Ми скасуємо Харківські угоди. Натомість ухвалимо закон про енергетичну незалежність, диверсифікацію джерел енергопостачання, тобто щоб була залежність від енергоносіїв однієї держави не більше, ніж на 30 %. А не як зараз - на 80 % - від Росії.

Введення енергозберігаючих технологій, альтернативні джерела енергії, і найважливіше - збільшення видобутку власної нафти і власного природного газу. Особливо за рахунок розробки шельфу Чорного та Азовського морів.

 

Власний дешевий газ - народу

Не може так бути, щоб дешевий український природній газ продавати олігархам - Коломойському, Ахметову, Фірташу - замість того, щоб вони купували дорогий московський. А сьогодні дорогий московський вони продають громаді, а в нас свого власного газу є достатньо для того, щоб забезпечити побутові потреби українського населення. А якщо ми будемо населенню продавати дешевий газ, то, відповідно, у вас зразу моментально зменшаться житлово-комунальні тарифи, що і потрібно зробити для громади. Влада, яка обирається людьми, має думати про громаду, а не про олігархів.

 

Великі податки для великого бізнесу

В чиїх інтересах ухвалили Податковий кодекс? В інтересах крупного капіталу. В результаті ми маємо, що великий український бізнес не платить податків, бо вони ж самі про себе, про коханих, подбали, в депутатів постійно списують якісь борги, постійно в них якісь пільги, а основний тиск податкового навантаження лг на плечі дрібного і середнього підприємництва.

В результаті - середній клас в Україні знищений і прірва між багатими і бідними збільшується.

Ми скасуємо їхній Податковий кодекс. Наш Податковий кодекс буде за прогресивною шкалою оподаткування.

Великий бізнес, великі заробітки - значить і великі податки. Малий бізнес, малі заробітки - малі податки. Введемо податки на розкіш. Ми оподаткуємо олігархів і тих "жуліків".

 

Про стратегічні підприємства

Ми ухвалимо закон про стратегічні підприємства. Це - дуже важливо. Сьогодні на наших очах розкрадають все, що ще погано лежить. Вони вже наступного року хочуть продати 13 енергокомпаній, які залишилися, 40 обл- і міськгазів, які залишилися, Одеський припортовий завод, Турбоатом, Укрзалізницю, Украерорух, Конструкторське бюро "Південне", Укргазвидобування, Чорноморнафтогаз... 

Люди добрі, а ми з чим залишаємося? Більше того - вони вже ухвалили рішення про приватизацію всіх сільських бібліотек, спортивних споруд. А якщо згадати, що 1 січня вирішили вже землю продавати, то залишиться тільки одне - українців перетворити в рабів та кріпаків.

52 мільярди тільки за останні два роки вони вивезли з України в офшорні зони. Тому "Свобода" підготувала проект закону про добровільно-примусове повернення коштів, власності і майна, які незаконно були вивезені за межі території України і знаходяться в офшорних зонах. Ми маємо такий механізм.

Ми маємо закон про ліквідацію монополій і олігополій. Не допустимо, щоб всякі Фіртиаші-Коломойські-Ахметови володіли цілими галузями народного господарства. Це - неприпустимо.

Ми ухвалимо закон про заборону приватизації стратегічних підприємств, про повернення у державну власність незаконно приватизованого майна... Особливо це стосується енергогенеруючих і енергорозподільчих компаній, а також природних монополій.

 

Про маніпуляції черкаської влади

Ось регіонали музичку включають, регіони, негідники,.. Постійно проводять фальсифікації, маніпуляції і таким чином кожного разу намагаються ставити палки в колеса. Оце їхня демократія. Самі накрали грошей, Ходять, скуповують людей, фальсифікації влаштовують... Подивіться - дитяче свято вирішили організувати. Та тих негідників треба знищувати одного за іншим. Саме через їхні дії. Вони надумали для того, щоб зірвати нам сьогоднішній наш мітинг - вирішили дітей зі школи познімати, об дитяче свято тут організувати... Але це значить тільки одне - вони бояться... Вони розуміють, що їх кінець вже близький.

 

 

Фото http://www.svoboda.org.ua

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему